Dafron
PLAY OFF FİNAL KEYFİ ‘FIAT ŞANSLI KÖŞE’DE!
  • Google+ ile paylaş
08.06.2018
Fenerbahçe Doğuş maçımız öncesi şanslı numaranı oluştur, çekiliş sonucu imzalı formamız ile birlikte 11 Haziran’daki play-off final serisi dördüncü maçımızı ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme şansı yakala.

Bursalı basketbol severler, her iç saha maçı öncesi TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulaması ve sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenecek etkinlikle, sürpriz hediyelerin sahibi olmaya devam ediyor. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 2017-2018 sezonunda uygulanan şanslı numara yarışmamız Fenerbahçe Doğuş ile yapacağımız play-off final serisi üçüncü maçımızda da devam edecek. Taraftarlarımız arasından şanslı bir kişi, maçın devre arasında düzenlenecek çekiliş sonucu hem imzalı formamızı kazanacak hem de dilediği bir kişiyle beraber 11 Haziran Pazartesi günü saat 21.00’de Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak TOFAŞ-Fenerbahçe Doğuş play-off final serisi dördüncü maçımızı saha içinde ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme imkanı yakalayacak!

Yarışmanın detayları şu şekilde;

- Yarışmaya katılabilmeniz için akıllı telefonlarınızda (Android ya da iOS) TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulamasının son sürümünün yüklü olması gerekiyor.

- Uygulamayı yüklendikten ya da güncelledikten sonra menüdeki ‘Interaktif’ sekmesinden e-mail adresiniz ile birlikte üyelik oluşturabilirsiniz.

- Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından telefonunuzun ekranına yansıyan numara (sadece bu maç için) çekiliş numaranız olacaktır. Daha önceden üye olduysanız çekiliş numaranız her maç yenileneceğinden, interaktif’e tıklayarak güncel şanslı numaranızı oluşturup yarışmaya katılmanız gerekmektedir.

- FIAT Şanslı köşenin sahibi olacak taraftarımız; Fenerbahçe Doğuş karşılaşmamızın devre arasında küp ekranda gerçekleştirilecek canlı kura çekimi sonucu belirlenecektir.

- Ekrana yansıyan numaranın sahibinin salonda bulunmaması halinde, kura tekrarlanacağından; yarışmaya katılan basketbol severlerin çekiliş anında salonda bulunması ve kazanan numarayı kulüp görevlimize bizzat belirtmesi gerekmektedir.

- Şanslı numaranızı mobil uygulamamız üzerinden karşılaşmanın devre arasına kadar oluşturup, yarışmaya katılabilirsiniz.

18 yıl aradan sonra ligde play-off finali oynayan Tofaş için tribündeki yerini al, takımını zafere taşı!

ONLİNE BİLET SATIŞI İÇİN: http://www.biletix.com/etkinlik/VTO10/TURKIYE/t 

#benimtakımımTOFAŞ

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor