Sportive
TOFAŞ'IN GENÇ OYUNCULARINDAN DOĞA KOLEJİ'NE ZİYARET
  • Google+ ile paylaş
23.01.2015
Yaptığı okul ziyaretleriyle minik yürekleri basketbol sevgisiyle doldurmayı başaran TOFAŞ bunlara bir yenisi daha ekledi ve Özlüce Doğa Koleji Okulu öğrencileriyle bir araya geldi.
Türkiye Basketbol Ligi 16. haftasında cumartesi günü deplasmanda NSK Eskişehir Basket'e konuk olan TOFAŞ'ta genç oyuncular Yiğit Arslan, Mert Çevik ve Pazarlama Sorumlusu Nedim Hızlıateş, Özlüce Doğa Koleji'nde panele katıldı. Kalabalık bir ortamda gerçekleşen panelde öğrencilerin ilgileri ve soruları görülmeye değerdi.

Bir öğrencinin genç oyuncuları sorduğu ''Basketbol size ne kattı ve neden bize tavsiye edersiniz'' soru hem sporculardan hem de salondaki öğrencilerden alkış alırken, Yiğit Arslan, ''Basketbol size bir arada oynamayı, arkadaşlığı ve paylaşmayı öğretir'' şeklinde cevap verirken, Mert Çevik ise ek olarak, ''Sadece saha içinde değil aynı zamanda saha dışında da size katkı sağlar. Sosyal bir kişiliğe sahip olmanızı sağlar'' diye tamamladı. Öğrencilerin en çok merak ettiği konu ise başarılı sporcuların ayakkabı numaraları ve boyları oldu. 

Ziyaret sonunda Yiğit Arslan, Mert Çevik ve Pazarlama Sorumlusu Nedim Hızlıateş, Özlüce Doğa Koleji Öğrenci Meclisi temsilcileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrenciler son zamanların popüler fotoğraf çekim şekli olan 'Selfie' çekinmeyi de ihmal etmedi ve bu da ortaya neşeli görüntülerin çıkması neden oldu.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor