Sportive
TOFAŞ BASKETBOL OKULLARI SÖMESTR KAMPI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
  • Google+ ile paylaş
15.01.2019
TOFAŞ Spor Kulübü tarafından ilk kez gerçekleştirilecek olan TOFAŞ Basketbol Okulları Sömestr Kampı 28 Ocak – 1 Şubat 2019 tarihleri arasında Bursa’da düzenlenecek.

Altyapısından yetiştirdiği oyuncularla Türk basketboluna katma değer yaratmaya devam eden TOFAŞ Spor Kulübü, TOFAŞ Basketbol Okulları Sömestr Kampı’nı gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Türkiye’nin 9 ilinde 15 temsilciliği bulunan ve yüzlerce çocuğun eğitim aldığı basketbol okulları 28 Ocak – 1 Şubat 2019 tarihleri arasında Bursa’da bir araya gelerek 5 gün boyunca unutulmaz bir deneyim yaşayacak. Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nin ev sahipliğinde düzenlenecek Sömestr Kampı’nda TOFAŞ Spor Kulübü altyapı antrenörlerinden basketbol eğitimleri alacak olan öğrenciler, maç yapma imkanı da bulacak.

Kulüp tarafından ilk kez gerçekleştirilecek kampta ayrıca temel basketbol eğitimlerinin yanı sıra düzenlenecek söyleşilerle öğrencilerin mental gelişimlerine katkıda bulunulacak. TOFAŞ Basketbol Takımı Başantrenörü Orhun Ene, takım kaptanı Sammy Mejia ve kulübün altyapısından yetişen yetenekli isimlerinden Berkan Durmaz, öğrencilerle bir araya gelerek hem deneyimlerini paylaşacak, hem de soruları yanıtlandıracak. TOFAŞ Basketbol A Takım Fizyoterapisti Recep Lokmaoğlu ve Altyapı Atletizm Antrenörü Serdar Ergök ise söyleşilerde sporcu sağlığı ve atletik gelişimle ilgili faydalı bilgiler paylaşacak. Etkinlikler kapsamında bir de Türkiye'nin ilk ve tek Anadolu arabaları müzesi olan Tofaş Bursa Anadolu Arabaları Müzesi turu gerçekleştirilecek.

TOFAŞ Basketbol Okulları Sömestr Kampı sadece TOFAŞ Basketbol Okulları öğrencileri için gerçekleştirilecek olup, kayıt için bölge okul temsilciliklerine başvurulması gerekmektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN: http://www.tofasspor.com/basketbolokullari


Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor