Dafron
ILIAS ZOUROS: TARAFTARIMIZ BİZE CESARET VERDİ
  • Google+ ile paylaş
31.01.2015
TOFAŞ Basketbol Takımı Başantrenör Ilias Zouros yönetiminde ligde ikinci devrede çıktığı ikinci maçından da galibiyetle ayrılırken Kırmızı Beyazlılar galibiyet sayısını altıya çıkardı.
Yunan Başantrenör Ilias Zouros maç sonunda yaptığı açıklamada bütün oyuncularını tebrik ederken, ''Eskişehir maçından sonra bu maça kadar çok iyi çalıştık. Bugün sadece skor olarak değil aynı zamanda oyun olarak da çok iyi bir iş çıkardık. Üst üste ikinci galibiyetimize imza attık. Bu galibiyetler aynı zamanda bize güven verdi'' dedi. Taraftarlara da çok teşekkür eden Zouros, ''Üst üste maçlar kaybettik. Zorlu bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde taraftarlarımızın göstermiş oldukları karakter bize çok büyük cesaret ve güven verdi'' ifadelerini kullandı.
''YOĞUN ÇALIŞMAMIZ SONUÇ VERDİ''
Bursa'da taraftarın karşısında ilk maçına çıkan Miroslav Todic, galibiyetten dolayı herkesi tebrik ettiğini belirtti. Boşnak oyuncu konumlarıyla alakalı bu galibiyetin çok önemli olduğunu belirtirken, ''Geldiğim günden beri çok iyi çalışıyoruz. Her gün detaylar üzerinden çok durduk. Yoğun çalışmalarımızın sonucunu bugün sahada aldık. Önümüzdeki maçlara da aynı ciddiyetle çalışacağız'' diye konuştu.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor