Dafron
GLORİA CUP 2019 BASIN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • Google+ ile paylaş
02.08.2019
TOFAŞ’ın 2019-2020 sezonu çalışmaları kapsamında katılacağı GSA – Smart Casual Cup 2019 ve Gloria Cup 2019 hazırlık turnuvalarında maç programları açıklandı.

Tofaş Basketbol Takımı’nın yeni sezon hazırlıkları kapsamında katılacağı hazırlık turnuvaları GSA – Smart Casual Cup 2019 ve Gloria Cup 2019’da program netleşti. 2019-2020 Sezonu çalışmalarına 15 Ağustos Perşembe günü başlayacak olan Mavi Yeşilliler, 2-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Antalya Belek’teki spor oteli Gloria Sports Arena’da kampa girecek. Burada 2 hazırlık turnuvasına katılacak olan Bursa temsilcisi, 5-8 Eylül 2019 tarihleri arasında GSA – Smart Casual Cup 2019’da, 11-15 Eylül 2019 tarihleri arasında ise Gloria Cup 2019’da hazırlık müsabakaları oynayacak. Turnuvaların basın toplantısı bugün Türkiye Spor Yazarları Derneği binasında Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) Başkanı Fatih Çintimar, Gloria Sports CEO’su Elif Özdemir ve Smart Casual Event CEO’su Mert Osman Can’ın katılımıyla gerçekleştirilirken, organizasyonların detaylı programları da açıklandı.


GSA - SMART CASUAL CUP 2019

A Grubu: Türk Telekom, Bahçeşehir Koleji, Unics Kazan

B Grubu: Tofaş, Beşiktaş Sompo Sigorta, AS Monaco

5 EYLÜL 2019 - PERŞEMBE

17.00     Türk Telekom-Bahçeşehir Koleji

19.30     Tofaş-Beşiktaş Sompo Sigorta

6 EYLÜL 2019 - CUMA

17.00     Bahçeşehir Koleji-Unics Kazan

19.30     Beşiktaş Sompo Sigorta ü-AS Monaco

7 EYLÜL 2019 - CUMARTESİ

17.00     Unics Kazan-Türk Telekom

19.30     AS Monaco-Tofaş

8 EYLÜL 2019 - PAZAR

13.30     A3 vs B3 (Beşincilik maçı)

16.00     A2 vs B2 (Üçüncülük maçı)

18.30     A1 vs B1 (Final maçı)

GLORIA CUP 2019

A Grubu: Tofaş, Teksüt Bandırma, CSKA Moskova

B Grubu: Anadolu Efes, Zalgiris Kaunas, Galatasaray Doğa Sigorta

11 EYLÜL 2019 - ÇARŞAMBA

17.30     Tofaş-Teksüt Bandırma

20.00     Anadolu Efes-Zalgiris Kaunas

12 EYLÜL 2019 - PERŞEMBE

17.30     CSKA Moskova-Tofaş

20.00     Zalgiris Kaunas-Galatasaray Doğa Sigorta

13 EYLÜL 2019 - CUMA

17.30     Teksüt Bandırma-CSKA Moskova

20.00     Galatasaray Doğa Sigorta-Anadolu Efes

15 EYLÜL 2019 - PAZAR

13.30     A3 vs B3 (Beşincilik maçı)

16.00     A2 vs B2 (Üçüncülük maçı)

18.30     A1 vs B1 (Final maçı)

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor