Dafron
TOFAŞ'IN GENÇ OYUNCULARINDAN BAHÇEŞEHİR KOLEJİ'NE ZİYARET
  • Google+ ile paylaş
26.02.2015
TOFAŞ Okullar'da projesi kapsamında Bursa'daki okulları ziyaret eden TOFAŞ Spor Kulübü idarecileri ve sporcuları bugün Bademli Bahçeşehir Koleji'ni ziyaret etti.
Bademli Bahçeşehir Koleji'nde gerçekleştirilen panele TOFAŞ Spor Kulübü oyuncularından Yiğit Arslan, Tayfun Erülkü ile Pazarlama Sorumlusu Nedim Hızlıateş katıldı. 400 öğrencinin katıldığı ziyarette öğrenciler merak ettiği soruları başarılı oyunculara yöneltti. Öğrencilerin en merak ettiği konu 'Dünyanın en iyi basketbolcusu sizce kim'' olurken, Yiğit Arslan ve Tayfun Erülkü, 'Michael Jordan' yanıtını verdi. 

Panelde bir öğrenci hafta sonu oynayacakları Beşiktaş İntegral Forex maçı hakkında ne düşündüklerini sordu. Yiğit, zorlu bir maç olacağını fakat kazanmaları gerektiğini belirterek, ''Çıkışa geçmemiz için önemli bir maç. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız'' yanıtını verdi. Tayfun da her maça kazanmak için çıktıklarını söyledi. 

Panelde en güzel 10 soruyu soran öğrenciler Pazarlama Sorumlusu Nedim Hızlıateş, TOFAŞ-Türk Telekom maçı davetiyesiyle ödüllendirdi. Ziyaret sonunda öğrenciler Yiğit Arslan, Tayfun Erülkü ve Nedim Hızlıateş'e çiçek takdim etti.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor