Sportive
SAMET VE ELONU DOĞA KOLEJİ'NDE PANELE KATILDI
  • Google+ ile paylaş
19.03.2015
TOFAŞ Basketbol Takımı oyuncuları okullarda öğrencilerle buluşmaya devam ediyor. Yıldız oyunculardan Samet Geyik, Chinemelu Elonu ile Pazarlama Sorumlusu Nedim Hızlıateş'in son durağı Hamitler Doğa Koleji Ortaokulu oldu.
Türkiye Basketbol Ligi'nin 23. haftasında 21 Mart Cumartesi günü sahasında Trabzonspor Medical Park'ı konuk edecek olan TOFAŞ bir yandan bu maçın hazırlıklarını sürdürürken diğer yandan da okullarda öğrencilerle buluşmaya devam ediyor. Kırmızı Beyazlılar'ın yıldız oyuncularından Samet Geyik Chinemelu Elonu ile Pazarlama Sorumlusu Nedim Hızlıateş Hamitler Doğa Koleji Ortaokulu'nda panele katıldı.

TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ ÇOK ZOR

Öğrenciler başarılı sporculara merak ettikleri soruları yönelttiği panelde Nijeryalı oyuncu Chinemelu Elonu, Bursa'da üçüncü senesini geçirdiğini belirterek, ''Türkiye Basketbol Ligi gerçekten çok zor bir lig. Gelmeden önce Anadolu Efes ve Fenerbahçe Ülker'i biliyordum. TOFAŞ olarak ligde hep iyi işler yaptık bu sene de ligi en iyi yerde tamamlamak istiyoruz'' diye konuştu. 

HEDEFİM EUROLEAGUE

Samet Geyik, Kırmızı Beyazlı forma ile 5. senesini geride bırakacağını söylerken, ''Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Milli Takıma buradan gitme fırsatı buldum. Bundan sonraki hedefim Ay Yıldızlı forma ile kalıcı olmak ve Euroleague sahnesinde yer almak istiyorum'' diye konuştu. Panel sonunda Hamitler Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Samih Piranoğlu katılımlarından dolayı Samet Geyik, Chinemelu Elonu ve Nedim Hızlıateş'e teşekkür belgesi verdi. Öğrencilerin yıldız oyunculara ilgisi yoğundu. Minikler fotoğraf çektirip imza almak içinse adeta birbirleriyle yarıştı. Elonu ve Samet kendilerine gelen son dönemin popüler fotoğraf çekme şekli olan ‘Selfie’ isteğini ise geri çevirmedi.  

SESSİZLİĞİME KULAK VER

Doğa Koleji Okulları'nın Türkiye çapında yapmış olduğu 'Sessizliğime Kulak Ver' projesine bir destek de TOFAŞ'ın devlerinden geldi. İşitme Engelli Çocuklar İçin Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi Projesi'ne dikkat çekmek isteyen Hamitler Doğa Koleji öğrencilerine Samet, Elonu ve Nedim Hızlıateş de işitme engellilerin kullandığı el hareketleriyle ''Sessizliğime Kulak Ver' dedi.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor