Dafron
TOFAŞ YENİ SEZONUN İLK ANTRENMANINI YAPTI
  • Google+ ile paylaş
03.08.2015
Yeni sezonda hedefini Basketbol Süper Ligi olarak belirleyen TOFAŞ bu doğrultuda sezonun ilk antrenmanını bugün gerçekleştirdi.
Yeni sezonda hedefini Basketbol Süper Ligi olarak belirleyen TOFAŞ bu doğrultuda sezonun ilk antrenmanını bugün gerçekleştirdi.

Geçen sezon yeni adıyla Basketbol Süper Ligi'nden düşen TOFAŞ yenilenen kadrosuyla yeni sezonun ilk antrenmanını bugün Türk oyuncuların katılımıyla Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirdi. Akşam saatlerinde yapılan idmana Bursa'ya bugün gelen Kaloyan Ivanov katılmazken, Bulgar oyuncu 4 Ağustos Salı günü (yarın) yapılacak sağlık kontrolünün ardından takımla birlikte çalışmalara başlayacak. 

Başantrenör Orhun Ene nezaretinde gerçekleşen idman yaklaşık iki saat sürdü. Antrenmanın ilk bölümünde pozisyonlara göre iki gruba ayrılan Kırmızı Beyazlılar şut ve boyalı alan çalışmasının ardından ısınma hareketleriyle bu bölümü tamamladı. İkinci bölümde tek potada 4'e 0 ve 5'e 0'la çalışmayı tamamladı. TOFAŞ yarın akşam saatlerinde yapacağı tek antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek. 

TOFAŞ YENİ SEZON HAZIRLIKLARINA ŞU OYUNCULARLA BAŞLADI;

Kaya Peker
Ümit Sonkol
Hadi Özdemir
Caner Topaloğlu
Barış Ermiş
Yiğitcan Turna
Tuğberk Gedikli
Yiğit Arslan
Gökhan Aydın
Muhsin Yaşar
Kadir Bayram
Mustafa Kırcalı
Emre Tanışan
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor