Dafron
TOFAŞ'IN SEZON ÖNCESİ KAMP VE MAÇ PROGRAMI
  • Google+ ile paylaş
08.08.2015
2015-2016 sezonu hazırlıklarına Bursa'da başlayan TOFAŞ, 14 Ağustos'a kadar çalışmalarını burada sürdürdükten sonra rotasını Çanakkale'ye çevirecek.
2015-2016 sezonu hazırlıklarına Bursa'da başlayan TOFAŞ, 14 Ağustos'a kadar çalışmalarını burada sürdürdükten sonra rotasını Çanakkale'ye çevirecek.

Yeni sezonun hazırlıklarına ara vermeden devam eden TOFAŞ, 3 Ağustos'tan buyana Bursa'da devam eden hazırlık dönemini 14 Ağustos'ta sonlandırdıktan sonra Çanakkale'ye hareket edecek. İkinci kamp dönemi için Çanakkale'yi tercih eden Kırmızı Beyazlılar 15-28 Ağustos tarihlerinde burada çalışmalarını sürdürdükten sonra kısa bir aranın ardından ilk hazırlık turnuvasını oynamak için Bergama'ya geçecek. 3-5 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan 2. Galenos Cup'ta TOFAŞ, SOCAR, Best Balıkesir ve Mamak Belediyesi Ankara DSİ ile mücadele edecek. 

Sezon öncesi en ciddi sınavını 13-18 Eylül tarihleri arasında Federasyon Kupası maçlarıyla verecek olan Kırmızı Beyazlılar D Grubu'nda Bandırma Kırmızı, Eskişehir Basket, İstanbul DSİ, Denizli Basket ve Sakarya Büyükşehir Belediyespor takımlarıyla mücadele edecek. TOFAŞ tarihine adını yazdırmış olan merhum Cevat Soydaş adına her yıl geleneksel olarak düzenlenen turnuva ile hazırlık maçları periyodunu kapatacak olan Kırmızı Beyazlılar 23-26 Eylül tarihlerinde Nilüfer'de faaliyete geçen TOFAŞ Spor Salonu'nda Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Trabzonspor Medical Park, Rönesans TED Ankara Kolejliler, Yeşilgiresun Belediye, Büyükçekmece Basketbol ve Royal Halı Gaziantep'i ağırlayacak.   
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor