Sportive
TOFAŞ'IN DEVLERİNDEN BURSA TED KOLEJİ'NE ZİYARET
  • Google+ ile paylaş
16.12.2015
Hafta sonu ligde Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basketbol'u konuk edecek olan TOFAŞ'ta bir yandan da okullara ziyaret gerçekleştiriyor.
Hafta sonu ligde Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basketbol'u konuk edecek olan TOFAŞ'ta bir yandan da okullara ziyaret gerçekleştiriyor.

Türkiye Basketbol Ligi'nin yenilgisiz lideri TOFAŞ'ta başarılı sporcular Barış Ermiş, Caner Topaloğlu ve Sammy Mejia ile birlikte Bireysel Gelişim Antrenörü Serkan Erdoğan bugün Bursa TED Koleji'ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

İlk olarak TED Koleji Basketbol Takımı'nın antrenmanına konuk olan Kırmızı Beyazlılar burada küçül sporcularla yaklaşık bir saatlik bir antrenman gerçekleştirdi. TED Kolejli küçükler başarılı basketbolcuların kendileriyle antrenman yapmalarından dolayı mutluluklarını dile getirdi.

Antrenmanın sonunda TOFAŞlı oyuncularla bir süre sohbet eden küçük sporcular ziyaretlerinden dolayı Kırmızı Beyazlılara küçük hediyeler verirken, TOFAŞlı oyuncular da tüm takımın imzalamış olduğu formayı öğrencilere armağan etti. Ziyaret sonunda öğrenciler başarılı sporculardan imza almayı da ihmal etmedi.

TED Koleji ziyaretinin ikinci bölümünde anaokulu bölümüne geçen Kırmızı Beyazlı oyuncular burada bulunmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirtirken, çocuklarının da burada okumasından dolayı öğrencilerle etkileşimde bulunmaları kendileri için de eğlenceli olduğuna değindiler.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor