Dafron
TOFAŞ'A RUMELİ KARDEŞLER SOFRASI VE ÖZ TRİLEÇE'DEN TATLI SÜRPRİZİ
  • Google+ ile paylaş
12.02.2016
Yenilmezlik serisini Mondi Melikşah Üniversitesi karşısında da sürdürmek isteyen TOFAŞ'a Rumeli Kardeşler Sofrası ve Öz Trileçe'den tatlı sürprizi yapıldı.
Yenilmezlik serisini Mondi Melikşah Üniversitesi karşısında da sürdürmek isteyen TOFAŞ'a Rumeli Kardeşler Sofrası ve Öz Trileçe'den tatlı sürprizi yapıldı.

Türkiye Basketbol Ligi'nin 20. haftasında 13 Şubat Cumartesi günü saat 17.00'de TOFAŞ Spor Salonu'nda Mondi Melikşah Üniversitesi'ni konuk edecek olan TOFAŞ bugün yaptığı tek antrenmanla hazırlıklarını tamamladı.

TOFAŞ Spor Salonu'nda Başantrenör Orhun Ene yönetiminde iki saatlik bir çalışma yapan Kırmızı Beyazlılar maçın son taktik hazırlıklarını bu şekilde tamamladı. Antrenman sonunda Rumeli Kardeşler Sofrası'ndan Orhan Eracar ve Selami Çürük Bursa'nın meşhur tatlısı süt helvası ve Öz Trileçe'nin sahibi Murat Civelek de Balkanlar'ın meşhur tatlısı trileçe ikram ederek zorlu maç öncesinde oyunculara büyük bir sürpriz yaptı. Ayrıca Bursalı esnaflar geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutlayan yıldız oyuncu Sammy Mejia'ya da üzerinde fotoğrafının olduğu ve ülkesi Dominik Cumhuriyeti bayrağı bulunan pasta ile de yeni bir kutlama yaptı.

Takım kaptanı Kaya Peker yapılan sürpriz karşısında çok mutlu olduklarını dile getirirken, ''Rumeli Kardeşler Sofrası ve Öz Trileçe'ye yapmış oldukları ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Bursa halkıyla ve esnafıyla bu denli bir ilişki kurduğumuz için de ayrıca çok mutluyuz. Her zaman bizlere yakın ilgili gösteren Orhan Eracar, Selami Çürük ve Murat Civelek'e ayrıca teşekkürlerimi iletmek istiyorum'' diye konuştu.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor