Koray Spor Store
ERHAN TOKER: AGREFİS SAVUNMA YAPAMIYORUZ
  • Google+ ile paylaş
27.10.2014
Türkiye Basketbol Ligi 3. haftasında sahasında Anadolu Efes'e kaybeden TOFAŞ'ta Başantrenör Erhan Toker ve genç oyuncu Yiğit Arslan kaybedilen maç sonrası açıklamalarda bulundu.
İyi başlayamadıkları Anadolu Efes maçında bir ara dengeyi sağladıklarını belirten Başantrenör Erhan Toker, ''İyi başlayamadığımız bir günde ilk devre dengeyi de kurmuştuk fakat savunmayla ilgili büyük dertlerimiz var. Agresif savunma yapamıyoruz. Rakibimiz de önce savunmada çok iyi oynadılar. Oyun kurucumuz Dashaun Wood'a çok iyi önlem almışlar. Hücumda organize olamayınca savunmada biraz daha kötü oynamaya başladık. Daha yakın geçirebileceğimiz maçı farklı kaybettik. Savunmayla ilgili dertlerimize çalışıp düzeltmek istiyoruz'' diye konuştu.

''EVİMİZDE MAÇ KAYBETMEK İSTEMİYORDUK''
Evlerinde kaybettikleri için üzgü olduklarını belirten Yiğit Arslan, ''Öncelikle evimizde maç kaybetmek istemiyorduk. Anadolu Efes'in iyi takım olduğunu biliyorduk. Kötü başladık ama mücadele ederek bir ara geri geldik sonrasında devamını getiremedik. Ama yeterince iyi mücadele edemediğimizi düşünüyorum. Daha sıkı çalışıp daha iyi emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. Hedefimiz daha iyi oynayıp daha iyi mücadele etmek'' dedi.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor