Dafron
TOFAŞ VE DOĞA KOLEJİ'NDEN ORTAK SOSYAL PROJE
  • Google+ ile paylaş
14.11.2014
Her yıl yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken TOFAŞ Spor Kulübü bu kez Doğa Koleji'yle yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza atacak.
Türkiye Basketbol Ligi'nin 10. haftasında TOFAŞ'ın Pınar Karşıyaka'yı konuk edeceği maç için Kırmızı Beyazlı kulüple Doğa Koleji anlamlı bir proje için bir araya geliyor. Bugün kulüp tesislerinde gerçekleştirilen görüşmeye TOFAŞ Spor Kulübü'nden Başkan Efe Aydan ve Marketing Sorumlusu Nedim Hızlıateş katılırken, Doğa Koleji adına ise Doğa Kolejleri Halkla İlişkiler Müdürü İlknur ÖZergün, Bursa İl Koordinatörü Nazlı Sert, Özel Hamitler Doğa Ortaokulu Müdürü Gökay Samih Piranoğlu, Özel Çekirge Doğa Lisesi Müdür Yardımcısı Fatih Arslantürk, Özel Hamitler Ortaokulu Öğrenci Meclisi Başkanı Emre Öztürk, Özel Çekirge Doğa Lisesi Öğrenci Meclisi Başkanı Berat Karaduman ve Başkan Yardımcısı Melisa Kahraman hazır bulundu. Doğa Koleji Bursa'da bulunan üç okullunda bu maçın biletlerini satışa sunacak. Satılan biletlerden elde edilen gelir TOFAŞ-Pınar Karşıyaka maçının devre arasında Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) yetkililerine takdim edilecek.

Böyle bir organizasyonda bulunmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirten Başkan Efe Aydan, ''Doğa Koleji yetkililerine ve öğrencilerine teşekkür ediyorum. TOFAŞ Spor Kulübü olarak sosyal sorumluluk projelerimizi her geçen gün daha da arttırarak devam ettireceğiz. Doğa Koleji'yle bu sosyal sorumluluk projesinde birlikte olmaktan dolayı da çok mutluyuz'' diye konuştu.

Ziyaret sonunda Doğa Koleji öğrencileri TOFAŞ Spor Kulübü Başkanı Efe Aydan'a ve Marketing Sorumlusu Nedim Hızlıateş'e yaptıkları resimleri takdim ederken, günün anısına toplu bir fotoğraf çektirildi.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor