Dafron
ORHUN ENE: TOFAŞ'IN BAŞINDA İLK KEZ BÖYLE BİR MAÇ OYNUYORUM
  • Google+ ile paylaş
19.11.2016
Sahasında Gaziantep Basketbol'a kaybederek beşinci yenilgisini alan TOFAŞ'ta Başantrenör Orhun Ene ve Vasilije Micic maç sonunda değerlendirmelerde bulundu.

Konuşmasına Gaziantep Basketbol takımını tebrik ederek başlayan Başantrenör Orhun Ene, ''Gaziantep takımı kazanmayı hak eden bir oyun oynadı. Kendi takımım için de söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Bir buçuk senedir TOFAŞ'ta görev yapıyorum. Hiç böyle bir maçımız olmadı. Benim oyuncularıma güvendiğim kadar onlar kendilerine güvenmiyorlar'' dedi. 

Bugünkü sonucun en belirleyici noktasının istenen enerjiyi ve özgüveni sahaya koyamadıkları olduğuna değinen Ene, ''Bu da bütün maç boyunca baskı altında daha çok hata yapmamıza sebep oldu. Daha çok çalışacağız. İnşallah bundan sonra böyle bir maç daha oynamayız'' diye konuştu.

VASILIJE MICIC: İKİNCİ YARI SAVUNMADA CİDDİ HATALAR YAPTIK

Sahada hem hücumda hem de defansta istediklerini yapamadıklarını belirten Vasilije Micic, ''İlk yarıda bir şeyler yapmaya çalıştık ama ikinci yarıda savunmada ciddi hatalar yaptık ve tamamen dağıldık. Bu maçı unutup, daha çok çalışıp, toparlanarak yolumuza devam edeceğiz'' diye konuştu. 

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor