Dafron
ÜNİVERSİTELİ TOFAŞ TOPLULUĞU KURULDU
  • Google+ ile paylaş
13.12.2016
Yenilenen yapısıyla her geçen Bursa'daki seyirci kitlesini daha arttıran TOFAŞ Spor Kulübü, son olarak Uludağ Üniversitesi'deki öğrencilerle başlatmış olduğu ÜNİ-TOFAŞ projesini hayata geçirdi.
Yenilenen yapısıyla her geçen Bursa'daki seyirci kitlesini daha arttıran TOFAŞ Spor Kulübü, son olarak Uludağ Üniversitesi'deki öğrencilerle başlatmış olduğu ÜNİ-TOFAŞ projesini hayata geçirdi. 

Konu hakkında konuşan TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören, ''Aileler salonumuzun önemli parçasını oluşturuyor ama biz üniversite öğrencilerini de aramızda daha fazla görmek istiyoruz ve bu nedenle de ÜNİ-TOFAŞ projesini hayata geçirmek istedik. Kurucu başkanı olarak da Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği öğrencisi Emin Demirel bu işte gönüllü olarak yer almak istedi. Kendisi faalieyetlerine başladı ve Fenerbahçe maçıyla beraber de tribünde yerlerini aldılar. Bu seneyle beraber ÜNİ-TOFAŞ güzel projelere imza atacak'' diye konuştu.

ÜNİ-TOFAŞ Kurucu Başkanı Emin Demirel basketbolun köklü kulüplerinden birinin üniversite oluşumunu hayata geçirmekten dolayı mutluluk duyduklarını dile getirirken, ''Tribünlerde takımımıza destek olurken aynı zamanda saha dışında da yapacağımız projelerle TOFAŞ'ın önemli temsilcileri olmak istiyoruz. Fenerbahçe maçıyla beraber ilk kez ÜNİ-TOFAŞ ismiyle tribünde yerimizi aldık. Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi okuyan arkadaşlarımızı da aramıza bekliyoruz'' diye konuştu. 


Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor