Dafron
BSL ALL STAR'DA 4 TOFAŞLI!
  • Google+ ile paylaş
10.01.2017
Bu yıl ‘Parkenin Sihirbazları Türkiye için Omuz Omuza’ parolasıyla 15 Ocak günü Ülker Sports Arena’da düzenlenecek olan Spor Toto All-Star 2017’de 4 TOFAŞlı parkede yerini alacak.
Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından bu yıl 14’üncü kez düzenlenecek olan ‘Spor Toto All-Star 2017’de karşı karşıya gelmeye hazırlanan Asya ve Avrupa karmaları belli oldu.16 Aralık - 9 Ocak tarihleri süresince BSLallstar.com adresinde devam eden oylama sonucunda ilk beşler belirlenirken Asya Karmasının başında TOFAŞ Başantrenörü Orhun Ene sahada olacak. Avrupa Karması’na ise Anadolu Efes’in teknik patronu Velimir Perasovic koçluk yapacak.

Öte yandan Mavi Beyazlı ekipten yıldız oyuncu Barış Ermiş sergilemiş olduğu performansla Asya Karmasında kendine yer bulurken, genç oyunculardan Yiğit Arslan yetenek, Sırp oyuncu Vasilije Micic de üçlük yarışmasında hünerlerini sergileyecek.

Sürpriz devre arası etkinliklerinin renk katacağı Spor Toto All-Star 2017, tribünleri dolduran basketbolseverlere çeşitli gösteriler, ödüllü yarışmalar, sürpriz performanslar ve Ülker Sports Arena’nın muhteşem atmosferi ile unutulmaz bir All-Star deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

‘Yılın Basketbol Olayı’nı yerinde takip etmek isteyen tüm spor severler için etkinliğin bilet satışları, Biletix.com adresinde devam ediyor. 15 Ocak günü saat 14:00’te start alacak Spor Toto All-Star 2017, NTV Spor ekranlarından canlı olarak izlenebilecek.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor