Koray Spor Store
ERHAN TOKER: İSTİKRARI YAKALAMALIYIZ
  • Google+ ile paylaş
11.10.2014
Türkiye Basketbol Ligi'ne Eskişehir Basket galibiyetiyle başlayan TOFAŞ'ta Başantrenör Erhan Toker maç sonunda açıklamalarda bulundu.
İlk olarak takımının göstermiş olduğu mücadeleden dolayı oyuncularını kutlayan Erhan Toker, ''Gerçekten istikrarsız maçlar oynuyoruz. İlk devre iyi oynamadık. Rakibimiz 16 sayı kadar öne geçti. Oradan maçı getirdik ama her gün böyle maçlar kazanmak kolay değil. Tabii ki biraz daha beraber oynamaya alıştıkça, biraz daha takım gibi davrandıkça bunların da üstesinden geleceğimizi düşünüyorum'' dedi. Sahalarında oynadıkları bütün maçları kazanmak istediklerini belirten Toker, hem rakibi hem de oyuncularını tebrik ettiğini sözlerine ekledi.

''HER MAÇI 16 SAYIDAN KAZANAMAYABİLİRİZ''
Maçın kritik anlarında attığı üç sayılık basketlerle galibiyette rol alan Erol Can Çinko, sahalarında maça daha iyi başlamaları gerektiğini belirterek, ''Maça istediğimiz gibi başlayamadık. İkinci yarı maçın başından beri yapmamız gerekenleri yaptık. Her maçı böyle oynamamız gerekiyor. Özellikle evimizde oynadığımız bütün maçları kazanmak istiyoruz. Her maçı on altı sayıdan gelerek kazanamayabiliriz. Bunu için istikrarı elden bırakmadan, maça iyi başlayarak kazanmalıyız. Sezona galibiyetle başladığımız için çok mutluyum. İnşallah devamı gelir'' diye konuştu.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor