Koray Spor Store
TOFAŞ’TAN SINAV OKULLARI’NA ZİYARET
  • Google+ ile paylaş
15.10.2014
Yeni sezonun başlamasıyla birlikte okul ziyaretlerine de başlayan TOFAŞ’ta genç oyuncular Uğur Dokuyan, Mert Çevik ve Pazarlama Sorumlusu Nedim Hızlıateş bugün Özel Sınav Okulları’nda öğrencilerle bir araya geldi.
Türkiye Basketbol Ligi 2. haftasında deplasmanda Torku Konyaspor’la karşılaşacak olan TOFAŞ, bir yandan bu maçın hazırlıklarını sürdürürken, diğer yandan da minik basketbol severlerle bir araya gelerek basketbol sohbeti gerçekleştiriyor. Kırmızı Beyazlılar’dan Nedim Hızlıateş, Uğur Dokuyan ve Mert Çevik Özel Sınav Okulları’nda panele katıldı. Ziyaretin ilk bölümünde Sınavspor basketbol takımı oyuncularıyla antrenmana katılan Uğur ve Mert, minik basketbolcu adaylarıyla şut ve pas çalışması gerçekleştirdi. Antrenman sırasında oyuncuların smaç isteğini kırmayan Uğur Dokuyan salondakilere mini bir şov gerçekleştirdi. Uğur’un smacından sonraysa salon öğrencilerin alkışlarıyla çınladı.
LİGDE ARTIK GÜÇSÜZ TAKIM YOK
Programın ikinci bölümündeyse önce Türkiye’de bir ilk olan Bursa Sınav Okulları Kampüsü içerisinde yer alan Çocuk Üniversitesi’ni ziyaret eden TOFAŞlı oyuncular, anaokulu eğiminin verildiği ortamı çok beğenirken hayranlıklarını da gizleyemedi. Panelin yapılacağı salona gelen Kırmızı Beyazlıları coşkulu bir kalabalık karşıladı. Panelde ilk olarak basketbolun kendileri için ne ifade ettiğinin sorulması üzerine Uğur dokuyan, ‘’Benim için hayatımın anlamı. Basketbola küçük yaşlarda başladık ve bizim işimiz oldu’’ derken, Mert Çevik’se soruya, ‘’Bütün çabamız iyi bir basketbolcu olmak için. Hayatımız basketbol olmuş diyebilirim’’ cevabını verdi. Hafta sonu oynanacak zorlu Torku Konyaspor maçı hakkında da konuşan basketbolcular, güçlü bir rakibin kendilerini beklediği görüşünde birleşirken, Uğur Dokuyan, ‘’Pazartesi gününden itibaren bu maçın hazırlıklarını sürdürüyoruz. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Eskişehir Basket galibiyetini bu maçla pekiştirmek istiyoruz’’ dedi. Mert Çevik de ligde güçsüz takımın kalmadığını ve her maçın zor geçeceğini belirterek, ‘’Rakibimiz karşısında tek düşüncemiz galibiyet. Bunun için de çok iyi çalışıyoruz. Umarım gülen taraf biz oluruz’’ diye konuştu. Panel sonunda öğrenciler Nedim Hızlıateş’e katılımlarından dolayı çiçek takdim ederken, Uğur ve Mert’ten imza almak içinse kıyasıya yarıştı.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor