Sportive
TOFAŞ AFYON BELEDİYESPOR MAÇI HAZIRLIKLARINA BAŞLADI
  • Google+ ile paylaş
10.11.2015
Ligde yoluna kayıpsız devam eden TOFAŞ pazar günü sahasında konuk edeceği Afyon Belediyespor maçı hazırlıklarına yaptığı çift antrenmanla başladı.
Ligde yoluna kayıpsız  devam eden TOFAŞ pazar günü sahasında konuk edeceği Afyon Belediyespor maçı hazırlıklarına yaptığı çift antrenmanla başladı.

Türkiye Basketbol Ligi 7. haftasında 15 Kasım Pazar günü saat 16.00'da TOFAŞ Spor Salonu'nda Afyon Belediyespor'u konuk edecek olan TOFAŞ iki günlük aranın ardından bugün yaptığı çift antrenmanla bu maçın hazırlıklarına başladı.

Kulüp tesislerinde sabah saatlerinde gerçekleştirilen günün ilk idmanında Kırmızı Beyazlılar güç ve kuvvet antrenmanı çalışarak tamamlarken akşam antrenmanındaysa taktik ağırlıklı çalışma gerçekleştirdi. Başantrenör Orhun Ene yönetiminde gerçekleştirilen çalışma yaklaşık iki saat sürdü. Sakatlıkları geçen Barış Ermiş ve Tuğberk Gedikli de uzun bir aradan sonra takımla birlikte çalışmalara katıldı.

TOFAŞ yarın yapacağı tek antrenmanla pazar günü oynanacak olan maçın hazırlıklarını sürdürecek. Öte yandan Kırmızı Beyazlılarda Başantrenör Orhun Ene ve oyunculardan kaptan Kaya Peker'le Samuel Mejia 11 Kasım Çarşamba günü saat 12.00'de Özlüce Doğa Koleji'nde öğrencilerle bir araya gelecek. 
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor