Koray Spor Store
TOFAŞ VE KUARK’TAN DİJİTAL ORTAKLIK
  • Google+ ile paylaş
21.10.2014
Türk basketbolunun köklü kulüplerinden TOFAŞ ve Dijital Medyacılıkta fark yaratan KUARK Dijital, Dijital Medya Sponsorluğu anlaşması imzaladı.
Gelişen teknolojiye ayak uydurmak için her gün farklı çalışmalar yapan TOFAŞ Spor Kulübü, dijital medya alanında adından söz ettiren KUARK Dijital’le 3 yıllık Dijital Medya Sponsorluk anlaşması imzaladı. TOFAŞ Spor Kulübü Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine TOFAŞ Spor Kulübü Başkanı Efe Aydan ve KUARK Dijital Genel Müdürü Mustafa Bahadır Şahin katıldı. Anlaşma kapsamında TOFAŞ Spor Kulübü’nün resmi internet sitesi baştan tasarlanırken, basketbol kulüpleri arasında bir ilk olarak akıllı telefonlar için mobil uygulamalar da geliştirilecek. Ayrıca ilerleyen zamanlarda sosyal ağlar için de uygulamalar geliştirilecek.

İmza töreninde konuşan Başkan Efe Aydan, anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını dilerken, ‘’Basketbol severlerin bize ulaşmasını daha da kolaylaştırmak adına attığımız adımların bir parçası olarak bu anlaşmayı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. İlerleyen süreçte bizleri sadece internet sitemizden değil aynı zamanda mobil uygulamalarımızdan da takip edebileceksiniz’’ dedi. KUARK Dijital Genel Müdürü Mustafa Bahadır Şahin de Türk basketbolunun köklü kulüplerinden TOFAŞ’a Dijital Medya Sponsoru olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, ‘’Basketbol kulüpleri arasında daha önce yapılmamış olan bir şeyi yaparak TOFAŞ’a mobil uygulamalar geliştireceğiz. Aynı zamanda web sitesini de basketbol severlerin kolaylıkla aradıkları her şeye ulaşabilecekleri bir şekilde tasarlayacağız’’ diye konuştu.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor