Dafron
TOFAŞ, ÖZEL ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ
  • Google+ ile paylaş
24.10.2014
Türkiye Basketbol Liginin 3. haftasında sahasında Anadolu Efes’i konuk edecek olan TOFAŞ’ta bir yandan hazırlıklar devam ederken, diğer yandan da okul ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor.
Her hafta bir okulu ziyarete giderek gençlere basketbolu sevdirmeyi ve onlarla bir araya gelmeyi sorumluluk haline getiren TOFAŞ, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Yıldırım Belediyesi Hacı Mehmet Zorlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’ne ziyarette bulunan. Kırmızı Beyazlılar’ın Pazarlama Sorumlusu Nedim Hızlıateş ve genç oyuncular Tayfun Erülkü ile Yiğit Arslan öğrencilerle bir araya gelen isimler oldu. Sıcak bir orta geçen ziyarette öğrenciler TOFAŞlı basketbolcularla bir arada olmaktan çok mutlu olduklarını belirtti.

TOFAŞlı oyuncular desteğe ve morale ihtiyacı olan çocuklarla bir araya gelmekten dolayı çok mutlu olduklarını belirtirken, Tayfun Erülkü, ‘’Bu tür ziyaretlerimizi sıklaştırmalıyız. Onların mutluluklarını paylaşmak bizleri de sevindiriyor’’ dedi. Yiğit Arslan da, ‘’Anadolu Efes maçı öncesi hem bizim için hem de kardeşlerimiz için güzel bir moral oldu’’ diye konuştu. TOFAŞ Spor Kulübü Nedim Hızlıateş’in öğrencilere bir de sürprizi vardı. Hzılıateş, pazartesi günü oynayacakları Anadolu Efes maçına öğrencileri davet ettiğini belirtti. Ziyaret sonunda öğrenciler günün anısına hatıra fotoğrafı çektirirken, imza almak içinse adeta birbirleriyle yarıştı.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor