GENÇ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İZMİR'DE BAŞLIYOR
  • Google+ ile paylaş
10.05.2016
Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası 10-15 Mayıs tarihlerinde İzmir'de yapılacak.
Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası 10-15 Mayıs tarihlerinde İzmir'de düzenlenecek.

Bursa şampiyonu olarak Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası'na katılmayı başaran TOFAŞ çekilen kuraların ardından D Grubu'nda Bursaspor, Bornova Belediyespor ve Pertevniyal'le aynı grupta mücadele edecek. Kırmızı Beyazlılar'ın grup maçlarını programı şu şekilde;

10 MAYIS SALI
16.00 Bornova Belediyespor-TOFAŞ (Bornova Belediyesi Atatürk Spor Salonu)

11 MAYIS ÇARŞAMBA
12.00 TOFAŞ-Bursaspor (Halkapınar Spor Salonu)

12 MAYIS PERŞEMBE
14.00

Şampiyona grupları ve fikstürü şu şekilde

GENÇLER ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
10 Mayıs - 15 Mayıs 2016 / İZMİR
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
T.Telekom
1
Trabzonspor
1
Banvit
1
Bornova BLD
2
Acıbadem Üni
2
Darüşşafaka D.
2
TED Kolejliler
2
TOFAŞ
3
P.Karşıyaka
3
Beşiktaş
3
9 Eylül
3
Bursaspor
4
Fenerbahçe
4
Nilüfer BLD
4
Bandırma Kırmızı
4
Pertevniyal


10 Mayıs Salı
Halkapınar Spor Salonu
A
12:00
Türk Telekom – Acıbadem Üni.
-
A
14:00
Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe
-
C
16:00
Banvit – TED Kolejliler
-
C
18:00
9 Eylül – Bandırma Kırmızı
-
Bornova Belediye Spor Salonu
B
12:00
Trabzonspor – Darüşşafaka Doğuş
-
B
14:00
Beşiktaş – Nilüfer BLD.
-
D
16:00
Bornova BLD. - TOFAŞ
-
D
18:00
Bursaspor - Pertevniyal
-
11 Mayıs Çarşamba
Halkapınar Spor Salonu
D
12:00
TOFAŞ - Bursaspor
-
D
14:00
Pertevniyal – Bornova BLD
-
B
16:00
Darüşşafaka Doğuş - Beşiktaş
-
B
18:00
Nilüfer BLD. - Trabzonspor
-
Bornova Belediye Spor Salonu
A
12:00
Acıbadem Üni. – Pınar Karşıyaka
-
A
14:00
Fenerbahçe – Türk Telekom
-
C
16:00
TED Kolejliler – 9 Eylül
-
C
18:00
Bandırma Kırmızı - Banvit
-
12 Mayıs Perşembe
Halkapınar Spor Salonu
C
12:00
Banvit – 9 Eylül
-
C
14:00
TED Kolejliler – Bandırma Kırmızı
-
A
16:00
Türk Telekom – Pınar Karşıyaka
-
A
18:00
Acıbadem Üni. - Fenerbahçe
-
Bornova Belediye Spor Salonu
D
12:00
Bornova BLD. - Bursaspor
-
D
14:00
TOFAŞ -Pertevniyal
-
B
16:00
Trabzonspor - Beşiktaş
-
B
18:00
Darüşşafaka Doğuş – Nilüfer BLD.
-

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor