Dafron
TOFAŞ'IN SAĞLIK SPONSORU VM MEDICAL PARK OLDU
  • Google+ ile paylaş
30.09.2016
Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nda mücadele edecek olan TOFAŞ'ın sağlık sponsoru VM Medical Park oldu.

VM Medical Park Bursa Hastanesi'nde düzenlenen imza törenine TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören, Başantrenör Orhun Ene, oyunculardan Kaya Peker, Sammy Mejia ve VM Medical Park adına da Genel Müdür Prof. Dr. Sedat Demir  katıldı. Prof. Dr. Sedat Demir üç yıldır devam eden işbirliğini sürdürmenin mutluluğunu dile getirirken, 'Projeleri, işbirliklerimizi sürdürülebilir kılmak öncelikli arzumuz ve prensibimizdir. Bu yıl Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nde mücadele edecek olan TOFAŞ Basketbol Takımı’na başarılar dileriz. Bursa'yı basketbol şehri yapma hedeflerinde çözüm ortağı ve en büyük destekçileriyiz. Spor ile sağlığı ilişkilendiren grubumuz; sadece birinci ligde mücadele veren kulüpleri değil, aynı zamanda 2. lig ve 3. lig takımlarının, toplumun geneli tarafından bilinmeyen bireysel ve amatör sporcuları da sosyal sorumluluk anlamında sponsorluklarla da destekliyor'' dedi.

TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajeri  Tolga Öngören, “Geride bıraktığımız üç sezon boyunca Bursa Medical Park Hastanesi ile güzel bir birlikteliğimiz oldu. Şimdi de yepyeni hizmet anlayışıyla yeni hastanesinde çalışmalarına devam eden VM Medical Park Hastanesi ile anlaştığımız için mutluluk duyuyoruz. Bursa'yı basketbol şehri yapma hedefimizde bizi destekleyen VM Medical Park’a teşekkür ediyoruz” dedi.

TOFAŞ Başantrenörü Orhun Ene, bu dönemde sponsor bulmanın ne kadar zor olduğuna değinirken, ''Böyle bir dönemde sponsorluk için istekli olan böyle kurumları görmek mutluluk verici. Bu anlamda VM Medical Park'a ve Prof. Dr. Sedat Demir'e ilgilerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Umarım sakatlıksız bir sezon geçiririz'' diye konuştu. Törende konuşan Kaya Peker ve Sammy Mejia da desteklerinden dolayı VM Medical Park'a teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Prof. Dr. Sedat Demir ve Tolga Öngören sağlık sponsorluğu konusundaki sözleşmeye imza atarken, takım kaptanı Kaya Peker imzalı TOFAŞ formasını VM Medical Park Genel Müdürü Prof. Dr. Sedat Demir'e hediye etti. Daha sonra TOFAŞ heyeti yeni VM Medical Park Hastanesi'ni gezerken, yatan hastalara geçmiş olsun ziyaretinde de bulundu.   

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor