Dafron
TOFAŞ'A PALİVOR ÇİFTLİĞİN'DEN MORAL YEMEĞİ
  • Google+ ile paylaş
21.12.2016
Bu sezon ligde dördüncü galibiyetini Halk Enerji TED Ankara Kolejliler karşısında alan TOFAŞ bugün Balat'ta bulunan Palivor Çiftliği'nin konuğu oldu.
Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nde 25 Aralık Pazar günü saat 16.00'da Muratbey Uşak'a konuk olacak olan TOFAŞ bugün öğle saatlerinde gerçekleştirdiği antrenmanın ardından Balat'ta bulunan Palivor Çiftliği'nin misafiri oldu. Burcu Çilingir Ürkmez ve Gürcan Ürkmez çiftinin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyaret renkli görüntülere sahne oldu.

Palivor Çiftliği'nin eşsiz lezzetlerini tadan Mavi Beyazlı takım Muratbey Uşak maçı öncesinde de moral depoladı. Palivor Çiftliğ Bursa'nın sahibi Burcu Çilingir Ürkmez uzun yıllardır TOFAŞ taraftarı olduklarını ve takımlarına pazar günü oynayacakları maç öncesinde moral yemeği vermeyi istediklerini belirterek, ''Tolga Öngören ve Orhun Ene'ye teklifimizi kırmayarak geldikleri için teşekkür ederiz. Takımımıza hem hafta sonu alınan galibiyet için tebrik hem de pazar günü oynayacakları maç öncesinde moral olması anlamında bir yemek organize etmek istedik. Umarız takımımız daha iyi yerlere gelecektir. Kendileriyle gurur duyuyoruz ve başarılar diliyoruz'' ifadelerini kullandı.Ziyaret sonunda takım kaptanı Kaya Peker günün anısına Ürkmez çiftine tüm takımın imzalamış olduğu Mavi Beyazlı takımın formasını hediye etti. Yıldız oyuncu, ''Bizi burada ağırlama nezaketi gösteren Palivor Çiftliği Bursa ailesine çok teşekkür ederiz. Bizim açımızdan takımla yenilen yemek çok daha güzel oluyor. Takımdaşlık adına çok önemli. Burcu Hanım ve Gürcan Bey'e ilgilerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bursa'da bu kalitede bir yeri bulmak zor. O anlamda da bu eşsiz lezzetleri burada sundukları için de ayrıca teşekkür etmek istiyorum'' diye konuştu.


Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor