Dafron
TOFAŞ'TAN HASTANEDE TEDAVİ GÖREN ÇOCUKLARA YENİ YIL SÜRPRİZİ
  • Google+ ile paylaş
22.12.2016
Mavi Beyazlı ekip bu kez onkoloji hastanesinde tedavi gören çocuklarla yeni yıl partisinde bir araya geldi ve moral kaynağı oldu.

TOFAŞ Basketbol Takımı oyuncuları, teknik ve idari heyeti bugün Uludağ Üniversitesi Sabahattin Gazioğlu Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören çocuklarla bir araya geldi ve Uludağ Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Vakfı Topluluğunun (UTOG) organize etmiş olduğu yeni yıl partisine katıldı. Mavi Beyazlı takımın oyuncuları çocuklar için aldıkları hediyeleri yenil yıl ağacının altına bırakırken, çocukların hediyeler karşısında gözlerindeki mutluluk ve heyecan görülmeye değerdi.

Uludağ Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Vakfı'na üye öğrenciler çocukların en güzel şekilde eğlenebilmesi için palyaço ve dans gösterileri organize ederken, hastanede tedavi gören çocuklarsa gönüllerince eğlendi. Ziyaret boyunca TOFAŞlı oyuncularla bol bol oynayan ve fotoğraf çektiren çocuklarsa yenil yılı şimdiden kutlamanın mutluluğunu yaşadı.

Mavi Beyazlılarda kaptan Kaya Peker kulüp olarak bu tür etkinliklere çok önem verdiklerini belirterek, ''Burada tedavi gören bütün kardeşlerimize Allah'tan acil şifalar diliyoruz. Bizler de UTOG'un organize etmiş olduğu yeni yıl partisine çeşitli hediyelerle katılıp küçük kardeşlerimize moral vermek istedik. Umarız onlar da en kısa sürede eski sağlıklarına kavuşarak maçlarımıza gelir bu kez de onlar bize destek verirler. Tüm temennimiz bu'' diye konuştu.

NOT: Tedavi süreçlerinde olumsuz etkilenmemeleri için haber galerisinde çocuklarımızın fotoğraflarına detaylı olarak yer verilmemiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.  

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor