Dafron
BRITISH TOWN İLE EĞİTİMLERE DEVAM
  • Google+ ile paylaş
23.10.2017
TOFAŞ Spor Kulübü, Bursa'nın lider eğitim kurumlarından olan British Town ile yabancı dil eğitim sponsorluğu sözleşmesini yeniledi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ, eğitime verdiği önemle dikkat çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda hem personeline, hem de altyapı sporcularına yatırım yapmaya devam eden Mavi Yeşilliler, yabancı dil eğitimi için Bursa British Town ile olan sponsorluk sözleşmesini yenilerken, Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde Genel Menajer Tolga Öngören ve Bursa British Town Kurucusu Beren Huzur hazır bulundu. 

Genel Menajer Tolga Öngören, British Town ile geçen yıl başlattıkları yabancı dil eğitim sponsorluğu anlaşmasını yeni dönem de sürdürecek olmaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Bursa British Town Kurucusu Beren Huzur da Türk basketbolunun önemli kulüplerinden TOFAŞ Spor Kulübü’ne yabancı dil eğitimi konusunda katkı sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

Anlaşma çerçevesinde TOFAŞ Spor Kulübü idarecileri, antrenörleri ve altyapı sporcularına yeni sezonda da İngilizce dil eğitimi verilerek kişisel gelişimlerine katkı sağlanacak.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor