Sportive
BASKETBOL KEYFİ ‘FIAT ŞANSLI KÖŞE’DE!
  • Google+ ile paylaş
29.12.2017
Büyükçekmece maçımız öncesi yarışmamıza katıl, çekiliş sonucu imzalı formamızı ve ligdeki TOFAŞ-Yeşilgiresun Belediyespor karşılaşmamızı ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme şansı yakala.

Bursalı basketbol severler, her iç saha maçı öncesi TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulaması ve sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenecek etkinlikle, sürpriz hediyelerin sahibi olmaya devam ediyor. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde oynadığımız Anadolu Efes maçıyla uygulamaya geçen şanslı numara yarışmamız yarın oynayacağımız Demir İnşaat Büyükçekmece karşılaşmamızda da devam edecek. Taraftarlarımız arasından şanslı bir kişi, maçın devre arasında düzenlenecek çekiliş sonucu hem imzalı formamızı kazanacak hem de dilediği bir kişiyle beraber Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde 13 Ocak 2018 tarihinde oynanacak TOFAŞ-Yeşilgiresun Belediyespor maçımızı saha içinde ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme imkanı yakalayacak!

Yarışmanın detayları şu şekilde;

- Yarışmaya katılabilmeniz için akıllı telefonlarınızda (Android ya da iOS) TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulamasının son sürümünün yüklü olması gerekiyor.

- Uygulamayı yüklendikten ya da güncelledikten sonra menüdeki ‘İnteraktif’ sekmesinden e-mail adresiniz ile birlikte üyelik oluşturabilirsiniz.

- Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından telefonunuzun ekranına yansıyan numara (sadece bu maç için) çekiliş numaranız olacaktır. Daha önceden üye olduysanız çekiliş numaranız her maç yenileneceğinden, yarışmaya güncel şanslı numaranızla katılmanız gerekmektedir.

- FIAT Şanslı köşenin sahibi olacak taraftarımız; Büyükçekmece karşılaşmasının devre arasında küp ekranda gerçekleştirilecek canlı kura çekimi sonucu belirlenecektir.

- Ekrana yansıyan numaranın sahibinin salonda bulunmaması halinde, kura tekrarlanacağından; yarışmaya katılan basketbol severlerin çekiliş anında salonda bulunması ve kazanan numarayı kulüp görevlimize bizzat belirtmesi gerekmektedir.

- Şanslı numaranızı mobil uygulamamız üzerinden karşılaşmanın devre arasına kadar oluşturup, yarışmaya katılabilirsiniz.

Taraftarımızın desteğiyle evimizde kazanarak yeni bir galibiyet serisinin ilk adımını atmak için parkeye çıkacağız!

BİLET SATIŞI İÇİN TIKLAYINIZ: http://www.biletix.com/etkinlik/UTO15/TURKIYE/tr

#benimtakımımTOFAŞ

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor