Sportive
‘FIAT ŞANSLI KÖŞE’ HEYECANI SÜRÜYOR
  • Google+ ile paylaş
11.01.2018
Yeşilgiresun Belediyespor maçımız öncesi resmi facebook sayfamızdan yarışmamıza katıl, çekiliş sonucu imzalı formamızı ve ligdeki TOFAŞ-Muratbey Uşak karşılaşmamızı ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme şansı yakala.

Bursalı basketbol severler, her iç saha maçı öncesi TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulaması ve sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenecek etkinlikle, sürpriz hediyelerin sahibi olmaya devam ediyor. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde oynadığımız Anadolu Efes maçıyla uygulamaya geçen şanslı numara yarışmamız 13 Ocak Cumartesi günü oynayacağımız Yeşilgiresun Belediyespor karşılaşmamızda da devam edecek. Taraftarlarımız arasından şanslı bir kişi, maçın devre arasında düzenlenecek çekiliş sonucu hem imzalı formamızı kazanacak, hem de dilediği bir kişiyle beraber Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde 3 Şubat 2018 tarihinde oynanacak TOFAŞ-Muratbey Uşak maçımızı saha içinde ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme imkanı yakalayacak!

Yarışmanın detayları şu şekilde;

- Yarışmaya katılabilmeniz için akıllı telefonlarınızda (Android ya da iOS) TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulamasının son sürümünün yüklü olması gerekiyor.

- Uygulamayı yüklendikten ya da güncelledikten sonra menüdeki ‘İnteraktif’ sekmesinden e-mail adresiniz ile birlikte üyelik oluşturabilirsiniz.

- Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından telefonunuzun ekranına yansıyan numara (sadece bu maç için) çekiliş numaranız olacaktır. Daha önceden üye olduysanız çekiliş numaranız her maç yenileneceğinden, yarışmaya güncel şanslı numaranızla katılmanız gerekmektedir.

- Yarışmamızı bu kez resmi facebook sayfamızda (https://www.facebook.com/TofasSporKulubu/) gerçekleştiriyoruz.

- Facebook sayfamızı beğen, maç etkinliğimizi; mobil uygulamamız üzerinden oluşturduğun şanslı numarayı hashtag yaparak ( Örn: #506.437 #benimtakımımTOFAŞ ) etiketleriyle birlikte kendi zaman tünelinde paylaş, ‘FIAT Şanslı Köşe’nin sahibini belirleyecek kuraya katılma hakkı kazan! Etkinlik linki: https://www.facebook.com/events/164431110997286

- ‘FIAT Şanslı Köşe’nin sahibi olacak taraftarımız; Yeşilgiresun Belediye maçımızın devre arasında küp ekranda gerçekleştirilecek canlı kura çekimi sonucu belirlenecektir.

- Ekrana yansıyan numaranın sahibinin salonda bulunmaması halinde, kura tekrarlanacağından; yarışmaya katılan basketbol severlerin çekiliş anında salonda bulunması ve kazanan numarayı kulüp görevlimize bizzat belirtmesi gerekmektedir.

- Yarışmamız 12 Ocak Cuma günü saat 22.00’de sona erecektir. Aşağıdaki örnekteki gibi doğru bir şekilde paylaşım yaparak çekilişe katılmaya hak kazanan şanslı numaralar karşılaşma öncesi sosyal medya hesaplarımızdan açıklanacaktır.

Devrenin son maçında TOFAŞ Spor Salonu’nda buluşalım, ilk yarıyı galibiyetle kapatalım!

ÖRNEK PAYLAŞIM:


BİLET SATIŞI İÇİN TIKLAYINIZ: http://www.biletix.com/etkinlik/VTO01/TURKIYE/tr

#benimtakımımTOFAŞ

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor