Sportive
BİR KİTAP DA BİZ GETİRİYORUZ!
  • Google+ ile paylaş
23.03.2018
Ligde 26 Mart’ta deplasmanda oynayacağımız Anadolu Efes maçımıza kitabınla gel; hem takımının yanında, hem de bu anlamlı kampanyanın bir parçası ol.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 22. haftasında oynanacak Anadolu Efes-TOFAŞ karşılaşmasında, Kütüphane Haftası nedeniyle gerçekleştirilecek #BirKitapDaSenGetir kampanyasına kulüp olarak biz de destek veriyoruz. Anadolu Efes Spor Kulübü tarafından bu yıl 4.’sü gerçekleştirilen kitap kampanyasında geçen yıl 4 binden fazla kitap toplanarak Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı aracılığıyla kısa süre içerisinde Türkiye’nin yedi bölgesindeki okullara dağıtılmıştı.

Taraftarlarımızı, 26 Mart Pazartesi günü saat 19.00’da oynanacak bu önemli karşılaşmayı izlemek üzere Sinan Erdem Spor Salonu’na davet ederken, yanlarında getirecekleri kitaplarla hem anlamlı kampanyanın bir parçası olmalarını hem de takımımızın yanında olmalarını temenni ediyoruz.

Öte yandan ev sahibi kulübün gerçekleştirdiği uygulama kapsamında; Sinan Erdem Spor Salonu deplasman bilet gişesine kitabını teslim eden taraftarlarımız maç biletini ücretsiz olarak alacaktır.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor