Sportive
BİLFEN’DEN MORAL ZİYARETİ
  • Google+ ile paylaş
28.04.2018
Ligde 29 Nisan Pazar günü evinde Eskişehir Basket ile karşı karşıya gelecek olan TOFAŞ Basketbol Takımı’nın bugünkü idmanını ziyaret eden Bilfen Eğitim Kurumları öğrencileri, Mavi Yeşillilere yarınki maç öncesi başarı diledi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 27. haftasında 29 Nisan Pazar günü saat 19.30’da sahasında Eskişehir Basket’i konuk edecek olan TOFAŞ, taktik ağırlıklı çalışmayla maçın hazırlıklarını sürdürdü. Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda gerçekleştirilen idmanda Mavi Yeşilliler, ısınma çalışmalarının ardından savunma ve hücum oyun setleri üzerinde durdu. Başantrenör Orhun Ene’nin de zaman zaman müdahalelerde bulundu antrenman şut çalışmasıyla son buldu.

İdman sonunda ise Bilfen Eğitim Kurumları öğrencileri, Mavi Yeşillilere moral ziyareti gerçekleştirip, Eskişehir Basket maçında başarı diledi. Türkiye çapındaki Bilfen Eğitim Kurumları arasında gerçekleştirilen Bilfen Cup kapsamında final ayağını oynamak için İstanbul, Ankara, Kayseri, İskenderun, Antalya ve İzmir olmak üzere 6 farklı şehirden Bursa’ya gelen öğrenciler, Bilfen Bademli Kampüsü ev sahipliğinde, Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek final karşılaşmaları öncesi TOFAŞlı basketbolcularla bir araya geldi. Yaklaşık 100 kadar öğrenci, hatıra fotoğrafının çekiminin ardından oyunculardan imza aldı.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor