Sportive
ESKİŞEHİR BASKET PLAY OFF MAÇI BİLETLERİ SATIŞTA
  • Google+ ile paylaş
17.05.2018
Play-off çeyrek final serisinde oynanacak TOFAŞ-Eskişehir Basket maçının biletleri Biletix’ten satışa çıktı.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde normal sezonu 24 galibiyetle ikinci sırada tamamlayan TOFAŞ’ın play-off çeyrek final serisi heyecanı başlıyor. Play-off’a saha avantajıyla başlayacak olan Mavi Yeşilliler, serinin ilk maçında 22 Mayıs Salı günü saat 20.45’te Eskişehir Basket’i konuk edecek. Bursa temsilcisi, iki galibiyete ulaşan tarafın adını yarı finale yazdıracağı eşleşmede taraftarı önünde kazanarak tur için avantaj elde etmek isterken, Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda saat 20.45’te başlayacak müsabakanın biletleri Biletix.com’dan online satışa sunulacak. Maç günü bilet satışları ise saat 13.30 itibarıyla salon gişesinden satışa çıkarılacak.

TRABZONSPOR MAÇ BİLETLERİNİN DEĞİŞİMİ

Ligin 29. haftasındaki TOFAŞ-Trabzonspor karşılaşması için satın alınan biletler, play-off çeyrek final ilk maçında da geçerli olacak. TOFAŞ Spor Salonu’ndan oynanması gereken maçın Atatürk Spor Salonu’na alınması sonrası yaşanan salon değişikliği nedeniyle taraftarların mağduriyet yaşamaması adına alınan karar gereği; Trabzonspor maçı bilet sahibi taraftarlar Eskişehir Basket müsabakası günü, saat 16.00 itibariyle TOFAŞ Spor Salonu C Kapısı yanındaki bilet gişesinden biletlerini ücretsiz olarak birinci maç biletiyle değiştirerek salona giriş yapacak.

HER BİLET BİR UMUT
TOFAŞ Basketbol Takımı’nın iç saha maçlarında oynayacağı maçlar için satılacak her bilet, otizmli çocukların basketbol hayalleri için bir umut olmaya devam ediyor. 2017-2018 Sezonu boyunca TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak tüm maçlarda geçerli olacak kampanya kapsamında TOFAŞ-Eskişehir Basket maçında satılacak biletlerden elde edilecek gelirlerin bir bölümü de Renk Otizm Vakfı ile birlikte kulüp tarafından önümüzdeki yıl oluşturulması planlanan Otizmli Çocuklar Basketbol Takımı'nın temellerini atacak.

Haydi Bursa; hem Basketbol Süper Ligi'nde play-off mücadelesi verecek takımının yanında ol, hem de otizmli çocuklarımızın basketbol hayallerine birlikte dokunalım!

Bilet fiyatları şu şekilde;

VIP 1 - 50.00 TL

VIP 2 - 40.00 TL

Çekme Tribün - 40.00 TL

Rakip Tribün - 30.00 TL

304-305-306-307-308-309, 202-203-204-205 No’lu Tribünler - 30 TL

Normal Tribün - 20.00 TL

Öğrenci Tribünü (105-106 No’lu tribünler) - 15 TL

ONLİNE SATIŞ İÇİN TIKLAYINIZ: http://www.biletix.com/etkinlik/VTO07/TURKIYE/tr

Lütfen not edin;

- PDF bilet sahiplerinin biletlerinin çıktısını alarak salona gelmeleri gerekmektedir.

- Salon görevlerinin uyarılarını lütfen dikkate alın.

- Salon içerisinde tribün görevlilerinden yerlerinizin gösterilmesi konusunda yardım alabilirsiniz.

- Bilet ve kombinelerinizin üzerinde yazan blok ve koltukta oturmanızı gerekmektedir.

- Salona girerken parfüm, deodorant, pet şişe, suluk vb. gibi sahaya atılması mümkün olan şeyleri yanınızda bulundurmamanız gerekmektedir. Yanınızda getirdiğiniz takdirde güvenlik tarafından el konulabilir.

- El konulan eşyalardan TOFAŞ Spor Kulübü sorumlu değildir.

- 2017/2018 Sezonu kombine biletleri; TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak tüm play-off maçlarında geçerlidir.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor