Sportive
‘FIAT ŞANSLI KÖŞE’ SENİ BEKLİYOR!
  • Google+ ile paylaş
26.10.2018
Galatasaray maçımız öncesi mobil uygulamamızdan şanslı numaranı oluştur, çekiliş sonucu hem Berkan Durmaz imzalı yeni sezon formamızı kazan hem de 31 Ekim’deki Cedevita Zagreb maçımızı FIAT Şanslı Köşe'de izleme imkanı yakala!

Bursalı basketbol severler, 2018-2019 sezonunda da her iç saha maçı öncesi TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulaması ve sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenecek etkinlikle, sürpriz hediyelerin sahibi olmaya devam ediyor. Taraftarlarımız arasından şanslı bir kişi, Galatasaray maçımızın devre arasında düzenlenecek çekiliş sonucu hem Berkan Durmaz imzalı yeni sezon formamızı kazanacak hem de dilediği bir kişiyle beraber 31 Ekim Çarşamba günü saat 20.00’de Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak TOFAŞ-Cedevita Zagreb 7Days Eurocup mücadelesini saha içinde ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme imkanı yakalayacak!

Yarışmanın detayları şu şekilde;

- Yarışmaya katılabilmeniz için akıllı telefonlarınızda (Android ya da iOS) TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulamasının son sürümünün yüklü olması gerekiyor.

- Uygulamayı yüklendikten ya da güncelledikten sonra menüdeki ‘Interaktif’ sekmesinden e-mail adresiniz ile birlikte üyelik oluşturabilirsiniz.

- Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından telefonunuzun ekranına yansıyan numara (sadece bu maç için) çekiliş numaranız olacaktır. Daha önceden üye olduysanız çekiliş numaranız her maç yenileneceğinden, interaktif’e tıklayarak güncel şanslı numaranızı oluşturup yarışmaya katılmanız gerekmektedir.

- FIAT Şanslı köşenin sahibi olacak taraftarımız; Galatasaray karşılaşmamızın devre arasında küp ekranda gerçekleştirilecek canlı kura çekimi sonucu belirlenecektir.

- Ekrana yansıyan numaranın sahibinin salonda bulunmaması halinde, kura tekrarlanacağından; yarışmaya katılan basketbol severlerin çekiliş anında salonda bulunması ve kazanan numarayı kulüp görevlimize bizzat belirtmesi gerekmektedir.

- Şanslı numaranızı mobil uygulamamız üzerinden karşılaşmanın devre arasına kadar oluşturup, yarışmamıza katılabilirsiniz.

Bursa’da desteğinizle, birlikte kazanacağız!

ONLİNE SATIŞ İÇİN TIKLAYINIZ: http://www.biletix.com/etkinlik/VYX03/TURKIYE/tr

#westaytogether

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor