Sportive
TOFAŞ BASKETBOL YARIYIL KOMBİNELERİ SATIŞA ÇIKTI
  • Google+ ile paylaş
17.12.2018
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ’ta 2018-2019 sezonu ikinci etap kombine satışları başladı. Yarıyıl kombinesi satın alan taraftarlara TOFAŞ Basketbol Takımı şapkası hediye.

TOFAŞ Basketbol Takımı’nda, 2018-2019 sezonu yarıyıl kombineleri satışa çıktı. Geçtiğimiz yıl Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde ve Erkekler Türkiye Kupası’nda final oynama başarısı gösteren, 2018-2019 sezonunda da yenilenen kadrosuyla zirve yarışının içerisinde yer alan Bursa temsilcisi, sezonun kalan bölümünde basketbol severlerin desteğini bekliyor. TOFAŞ’ta ikinci etap kombine kart satışları biletix.com’dan ve Biletix Çağrı Merkezi’nden başlarken, sezonun kalan bölümü için yerini ayırt, ligde zirve mücadelesi veren Mavi Yeşillilerin bu heyecanına sen de ortak ol. Üstelik yeni yıl hediyesi olarak; yarıyıl kombinesi satın alan taraftarlara TOFAŞ Basketbol Takımı şapkası hediye.

Zafer birlikte kazanılır! #westaytogether

Online satış için tıklayınız: http://www.biletix.com/etkinlik/VYX12/TURKIYE/tr

2018-2019 SEZONU YARI YIL KOMBİNE BİLET FİYATLARIMIZ ŞU ŞEKİLDE;

Normal Tribün   : 200 TL

Çekme Tribün    : 400 TL

VIP2 Tribünü      : 400 TL

TAKSİT SEÇENEKLERİ;

BANKA                 KART                    TAKSİT             

Yapı Kredi           World                  3+3

İş Bankası            Maximum           3

Garanti                Bonus                  3

Akbank                Axess                   3           

Lütfen not edin;

-        Kombine kart satış işlemleri sadece biletix.com’dan online olarak ve Biletix Çağrı Merkezi’nden gerçekleştirilecek. Çağrı merkezlerinin çalışma saatleri 10.00-19.00 olup, Biletix Çağrı Merkezi’ne şu numaradan ulaşabilirsiniz; 0850 755 55 55.

-        Kombine kart satışlarında yalnızca yukarıdaki bankalara taksit imkanı sağlanacak olup, Biletix Çağrı Merkezi ve online satış sistemi üzerinden yapılacak satışlarda Biletix tarafından yüzde 8 vade farkı uygulanacaktır.

-        Kombine kartınızı, maç günleri salon gişesinden satış ve teslimat fişinizi ibraz ederek alabilirsiniz. Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu bilet gişeleri sadece maç günleri açık olmaktadır.

-        Teslimat fişi – faturası yanında olmayan kişilere teslimat yapılamaz.

-        Kombine teslimatı sırasında yeni yıl hediyesi TOFAŞ Basketbol Takımı şapkanızı istemeyi unutmayınız. Her bir kombine teslimat fişi karşılığında bir adet şapka verilecektir. Bu hak ikinci bir kişiye devredilemez ya da başka bir kampanyayla birleştirilemez.

-        Maçlara giriş yapabilmeniz için kombine kartınızı teslim almış olmanız gerekmektedir. Kombine kartlar, satın alındığı tarihten itibaren 2018-2019 sezonu boyunca TOFAŞ Basketbol Takımı’nın iç sahada oynayacağı tüm karşılaşmalarda geçerlidir.


Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor