Sportive
PALİVOR ÇİFTLİĞİ'NDEN TOFAŞ’A MORAL YEMEĞİ
  • Google+ ile paylaş
24.01.2019
TOFAŞ Basketbol Takımı, sezonun ikinci yarısı öncesi Palivor Çiftliği ev sahipliğinde verilen moral yemeğinde bir araya geldi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 16. haftasında 26 Ocak Cumartesi günü saat 17.30’da Pınar Karşıyaka’yı konuk edecek olan TOFAŞ Basketbol Takımı bugünkü antrenman sonrası Balat’ta bulunan Palivor Çiftliği’nin konuğu oldu. Burcu Çilingir Ürkmez ve Gürcan Ürkmez çiftinin ev sahipliğinde gerçekleşen ve her yıl geleneksel hale gelen yemekte bir araya gelen Mavi Yeşilliler, lezzetli yemeklerin tadına bakarken, Beşiktaş Sompo Japan maçında düzenlenen “we stay together” yarışmasını kazanan taraftarları Tolga Savaş ve Gökberk Aydın da TOFAŞ Basketbol Takımı’yla yemekte bir araya gelerek unutulmaz bir deneyim yaşadı. Oyuncularla birlikte vakit geçirip, sohbet imkanı bulan taraftarlar bol bol hatıra fotoğrafı çekilerek bu anları ölümsüzleştirdi.

Palivor Çiftliği Bursa'nın sahibi Burcu Çilingir Ürkmez, üçüncüsünü bu yıl düzenledikleri organizasyonla ilgili olarak, her yıl TOFAŞ Basketbol Takımı’nı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Genel Menajerimiz Tolga Öngören, Başantrenörümüz Orhun Ene ve TOFAŞ Basketbol Takımı oyuncularımız bizleri her yıl kırmayarak misafirimiz oluyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hafta sonu oynanacak Pınar Karşıyaka maçında da ailece yerimizi alacağız. Ligin ikinci yarısında ve Türkiye Kupası’nda takımımıza başarılar diliyoruz” dedi.

TOFAŞ Basketbol Takımı oyuncuları da lezzetli yemekler ve ev sahipliği için Palivor Çiftliği Bursa’ya teşekkürlerini iletti.

Organizasyon, yarışmanın kazananı taraftarlara ve Palivor Çiftliği’ne verilen hediyelerle birlikte hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor