Budget
TOFAŞ BASKETBOL OKULLARI BÜYÜYOR
  • Google+ ile paylaş
31.07.2019
TOFAŞ Spor Kulübü, Türkiye’nin dört bir yanındaki basketbol okulları operasyonunu artırarak yeni nesilleri basketbol ile büyütmeyi hedefliyor.

Altyapıya yapmış olduğu yatırımlarla Türk basketbolunun köklü kulüplerinden olan TOFAŞ, basketbol okulları ailesini genişletmek için çalışmalarını sürdürüyor. Günümüzde 9 farklı ilde, 16 okul ile yüzlerce öğrenciyi basketbolla buluşturan ve gelişimlerine katkı sağlayan kulüp, yeni okul temsilcilikleri için talepleri değerlendirmeye başladı.

AYRINTILI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN: ferudun.bicermen@tofas.com.tr (Operasyon ve Basketbol Okulları Sorumlusu)

TOFAŞ BASKETBOL OKULLARI

TOFAŞ Basketbol Okulları, günümüzde 9 farklı ilde eğitimlerine devam etmektedir. TOFAŞ’ın Bursa’daki basketbol okulu organizasyonunu MG Sportif Organizasyonlar gerçekleştirirken, İstanbul’da Maltepe TOFAŞ Basketbol Okulu, Üsküdar-Çamlıca Basketbol Okulu, Çekmeköy TOFAŞ Basketbol Okulu; İzmir’de İzmir TOFAŞ Basketbol Okulu; Ankara’da Eryaman TOFAŞ Basketbol Okulu, Keçiören TOFAŞ Basketbol Okulu, Çankaya TOFAŞ Basketbol Okulu, İncek TOFAŞ Basketbol Okulu, Batıkent TOFAŞ Basketbol Okulu, Konya’da Koto Konya TOFAŞ Basketbol Okulu; Mersin’de Mersin TOFAŞ Basketbol Okulu; Karaman’da Karaman TOFAŞ Basketbol Okulu, Samsun’da Samsun TOFAŞ Basketbol Okulu, Çarşamba Basketbol Okulu ve Kırklareli’nde Lüleburgaz Bestburgaz Tofaş Basketbol Okulu basketbol eğitimleri vermektedir.


Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor