Sportive
GEÇMİŞ OLSUN DIANTE GARRETT
  • Google+ ile paylaş
27.03.2019
Türk Telekom maçı hazırlıklarını sürdüren TOFAŞ Basketbol Takımı’nda ABD’li oyun kurucu Diante Garrett, bugünkü idmanda talihsiz bir sakatlık yaşadı. Çekilen MR sonucu aşil tendonun koptuğu belirlenen Garrett, sezonu kapattı.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 24. haftasında 30 Mart Cumartesi günü sahasında Türk Telekom’u konuk edecek olan TOFAŞ’ın bugünkü antrenmanında üzücü bir sakatlık yaşandı. TOFAŞ Spor Salonu’nda gerçekleştirilen idmanda sakatlanan ABD’li oyuncu Diante Garrett’ın Bursa Acıbadem Hastanesi’nde MR’ı çekildi. Çekilen MR sonucu Garrett’ın (sol ayak) aşil tendonunun koptuğu belirlenirken, 28 Mart Perşembe günü (yarın) ameliyat olacak olan Garrett’ın sezonu kapattığı bildirildi.

TOFAŞ Spor Kulübü olarak oyuncumuz Diante Garrett’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce eski sağlığına kavuşarak tekrar parkelere dönmesini diliyoruz.

İMZA GÜNÜYLE İLGİLİ BİLDİLENDİRME

TOFAŞ Basketbol Takımı’nda 28 Mart Perşembe günü TOFAŞ Spor Salonu’nda yapılması planlanan taraftara açık idman ve imza günü organizasyonu yaşanan bu üzücü gelişme sonrası ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Taraftarlarımızın bilgisine duyurulur.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor