Sportive
TOFAŞ’A PLAYOFF ÖNCESİ BİLFEN’Lİ ÖĞRENCİLERDEN MORAL
  • Google+ ile paylaş
16.05.2019
TOFAŞ Basketbol Takımı oyuncuları Barış Ermiş, Muhaymin Mustafa ve Kyle Weems, Beşiktaş Sompo Japan ile oynanacak play-off çeyrek final maçları öncesi Bursa Bilfen İlköğretim Okulu’nda öğrencilerle bir araya gelerek soruları yanıtladı.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ’ta deneyimli oyuncular Barış Ermiş ve Kyle Weems ile takımın yetenekli ismi Muhaymin Mustafa, 23 Mayıs Perşembe günü başlayacak play-off maçları öncesi Bademli’de bulunan Bursa Bilfen İlköğretim Okulu’nda öğrencilerle bir araya geldi. Okul girişinde öğrenciler basketbolcuları keman performansı eşliğinde karşılarken, Bursa Bilfen İlköğretim Okulu Müdiresi Sinem Turan’ın eşliğinde okulu gezen Mavi Yeşilliler, sınıfları ziyaret ederek hem İngilizce, hem Türkçe miniklerle sohbet etti. Mutfak atölyesinde öğrencilerin hazırladığı milkshake’leri tadan TOFAŞ’ın devleri, daha sonra basketbol sahasında okulun basketbol takımı sporcularıyla mini bir basketbol maçı yaptı.

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen söyleşi ise geçen yıl olduğu gibi bu yıl da coşkulu anlara sahne oldu. Girişte parkeye çıkar gibi anons edilen ve aynı coşkuyla karşılanan TOFAŞ’ın başarılı isimleri, öğrencilerden gelen soruları içtenlikle yanıtlayarak deneyimlerini paylaştı. TOFAŞ Basketbol Takımı oyuncuları, panelin sonunda Bilfenli öğrencileri, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off çeyrek finalinde Beşiktaş Sompo Japan ile 23 Mayıs Perşembe günü saat 18.00’de TOFAŞ Spor Salonu’nda oynayacakları ilk maça davet etti.

Söyleşi; aralarında Barış Ermiş’in kızı Beren Ermiş’in de bulunduğu öğrencilerin çiçek takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.


TOFAŞ SEVGİSİNİ RESİM İLE ANLATTI

Bursa Bilfen İlköğretim Okulu 5-D sınıfı öğrencisi Ceren Ceylan, bugün yapılan söyleşi sonrası TOFAŞ Basketbol Takımı’na bu kez yaptığı resmi hediye etti. Geçen yıl takıma mektup yazan Ceren, TOFAŞ’a olan sevgisini bu kez resim ile anlattı.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor