Sportive
TOFAŞ'TA YENİ SEZON HAZIRLIKLARI TEMPO KAZANIYOR
  • Google+ ile paylaş
19.08.2019
Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ, 2019-2020 sezonu hazırlıklarına Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nde devam ediyor.

Yeni sezonda Basketbol Süper Ligi ve 7Days EuroCup’ta mücadele verecek olan TOFAŞ Basketbol Takımı'nda 2019-2020 sezonu hazırlıkları bir günlük izin sonrası devam ediyor. Çalışmalara 15 Ağustos’ta yerli ve genç oyuncuların katılımıyla Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nde başlayan Mavi Yeşilliler, 3 günlük çalışma sonrası dünü izinli geçirmişti. Bursa ekibinde bugün gerçekleştirilen antrenmana yeni transferler Matt Lojeski, Devin Williams, DJ White ve Tarik Phillip ile Milli takımdan dönen Muhsin Yaşar da katılırken, A Milli Takım kampında bulunan Berkan Durmaz ve Berk Uğurlu ile önümüzdeki günlerde takıma katılacak olan kaptan Sammy Mejia çalışmada yer almadılar. Yeni transferler takım arkadaşları ve teknik ekip ile tek tek tokalaşarak ilk idmanına çıktı.

Akşam saatlerinde gerçekleştirilen antrenman öncesi Başantrenör Orhun Ene, oyuncularıyla sezonun ilk toplantısını yaparak yeni sezondan beklentilerini dile getirdi. İdmanın ilk bölümünde fundamental çalışmalar yapan Mavi Yeşilliler, daha sonra oyun setleri üzerinde dururken, son bölümde ise şut çalışması gerçekleştirildi.

TOFAŞ Basketbol Takımı, yarın gerçekleştireceği çift antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor