Sportive
TOFAŞ’IN LİGDEKİ KONUĞU SİGORTAM.NET İTÜ BASKET
  • Google+ ile paylaş
04.10.2019
TOFAŞ Basketbol Takımı, Basketbol Süper Ligi’nin 2. haftasında evinde Sigortam Net İTÜ Basket ile karşı karşıya geliyor. Mavi Yeşilliler, taraftarının desteğiyle ligdeki ilk galibiyetine imza atmak istiyor.

Basketbol Süper Ligi’nin 2. haftasında TOFAŞ’ın konuğu ligin yeni takımı Sigortam Net İTÜ Basket. Hafta içinde sahasında Fransız temsilcisi Limoges CSP’yle oynadığı Eurocup maçını kazanarak moral depolayan Mavi Yeşilliler, sezonun başlamasına günler kala İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un çekilmesiyle lige dahil olan İTÜ karşısında galibiyet hedeflerken, 5 Ekim Cumartesi günü Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma saat 13.00’te başlayacak. Tivibu Spor 2 kanalından canlı olarak ekranlara gelecek olan mücadeleyi Aytuğ Ekti, Ziya Özorhon, Özge Şentürk hakem üçlüsü yönetecek.

KOMBİNE SAHİPLERİNİN DİKKATİNE!

2019-2020 Sezonu kombine kart sahibi ve kombinesini basılı olarak talep eden taraftarlar, kombinelerini 5 Ekim Cumartesi saat 10.00 itibarıyla Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu bilet gişesinden teslim alabilecek. Kombine satın alan basketbol severler, teslim sırasında satın almış oldukları kombine teslimat fişini ibraz etmeleri gerekmektedir. Kombinesini dijital olarak satın alan taraftarlar ise müsabakalara dijital kombinesini telefonunuzdan göstererek kolaylıkla giriş sağlayabilirler.

İTÜ mücadelesinin bilet satışları biletix.com’dan (online satış) ve Biletix parekende noktalarından gerçekleştirilirken, karşılaşma günü salon gişe bilet satışı ise 10.00’da başlayacak.

Tofaş Spor Kulübü’nü bu zorlu mücadelede sen de tribünden destekle!

MAÇ KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ: http://tofasspor.com/images/dosya_yoneticisi/kitapcik/kitap.pdf

TOFAŞ-Sigortam Net İTÜ Basket maçı bilet fiyatları şu şekilde;

VIP 1 - 60.00 TL

VIP 2 - 45.00 TL

Çekme Tribün - 40.00 TL

Normal Tribün - 25.00 TL

Öğrenci Tribünü (105 ve 106 numaralı tribünler) - 15.00 TL

ONLİNE SATIŞ İÇİN TIKLAYINIZ: http://www.biletix.com/etkinlik/YYXA2/TURKIYE/tr

Lütfen not edin;

- Dijital Bilet (PDF bilet) sahiplerinin her ihtimale karşı biletlerinin çıktısını alarak salona gelmeleri önerilmektedir.

- Salon görevlerinin uyarılarını lütfen dikkate alın.

- Salon içerisinde tribün görevlilerinden yerlerinizin gösterilmesi konusunda yardım alabilirsiniz.

- Bilet ve kombinelerinizin üzerinde yazan blok ve koltukta oturmanızı gerekmektedir.

- Salona girerken parfüm, deodorant, pet şişe, suluk, şemsiye vb. gibi sahaya atılması mümkün olan şeyleri yanınızda bulundurmamanız gerekmektedir. Yanınızda getirdiğiniz taktirde güvenlik tarafından el konulabilir. El konulan eşyalardan TOFAŞ Spor Kulübü sorumlu değildir.

- Deplasman tribünü harici, herhangi bir tribüne rakip takım ürünleriyle girilmesi yasaktır. Tespit edilen kişiler salon dışına çıkarılacaktır.

- 2019/2020 Sezonu kombine kartları Avrupa kupası maçları dahil TOFAŞ’ın iç sahadaki tüm müsabakalarında geçerlidir.

- 8 Yaş ve altı çocukların maçlara girişleri ücretsizdir.


BASKETBUS VE ENGELSİZ ULAŞIM ARACIYLA HAYDİ MAÇA

Basketbol severleri ücretsiz olarak BursaRay’ın Organize Sanayi ve Nilüfer istasyonlarından TOFAŞ Spor Salonu’na taşıyan ‘Basketbus’ ve Engelsiz Ulaşım Aracı, otaraftarların rahat bir şekilde salona ulaşımını sağlamaya devam ediyor. Özel olarak tasarlanan otobüsler, son 2 sezonda olduğu gibi bu yıl da TOFAŞ’ın her iç saha maçı öncesi ve sonrasında Mavi Yeşilli taraftarların ulaşımını sağlarken, Basketbus’lar ile birlikte 'Engelsiz Ulaşım Araçları' da taraftarlara hizmet verecek. Nilüfer Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen uygulama kapsamında Engelsiz Tribün’de maç heyecanı yaşamak isteyen engelli vatandaşlarımız, salona daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşabilecek. Basketbus ve Engelsiz Ulaşım Aracı; Sigortam Net İTÜ Basket karşılaşması öncesi ilk seferlerini saat 12.00’de gerçekleştirecek.

BASKETBUS VE ENGELSİZ ULAŞIM ARACI NEDİR?

Basketbus; BursaRay’ın Organize Sanayi ve Nilüfer istasyonlarından TOFAŞ Spor Salonu’na ücretsiz ring yaparak taraftarların ulaşımını sağlar. Engelsiz Ulaşım Aracı ise Nilüfer Belediyesi’nin katkılarıyla hayata geçen bir uygulama olup, engelli vatandaşların ücretsiz bir şekilde salona daha rahat ulaşımını sağlar. Engelsiz Ulaşım Araçları aynı zamanda tekerlekli sandalye rampasına da sahiptir.

HAREKET SAATLERİ?

TOFAŞ Basketbol Takımı’nın Sigortam Net İTÜ Basket maçı öncesi ilk seferini saat 12.00’de Organize Sanayi BursaRay istasyonundan gerçekleştirecek olan Basketbus ve Engelsiz Ulaşım Aracı; saat 12.30’da ise Nilüfer BursaRay istasyonundan hareketle istasyon-salon arası ücretsiz ring seferini sağlayacak. Basketbus ve Engelsiz Ulaşım Aracı, karşılaşmanın ardından da yine 2 sefer ile TOFAŞ Spor Salonu-BursaRay istasyonları arası ulaşımı sağlayacak.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor