Sportive
RYTAS VILNIUS MAÇI BİLET SATIŞI DEVAM EDİYOR
  • Google+ ile paylaş
21.10.2019
TOFAŞ Basketbol Takımı’nın 7Days Eurocup'ta 23 Ekim Çarşamba günü Rytas Vilnius ile oynayacağı karşılaşmanın bilet satışı Biletix’te devam ediyor.

7Days EuroCup 4. haftasında Rytas Vilnius’u konuk edecek olan TOFAŞ Basketbol Takımı’nda karşılaşmanın bilet satışları devam ediyor. Türkiye liginde yoluna başarılı bir şekilde devam eden, Avrupa'da da TOP16'yı hedefleyen Mavi Yeşilliler, Litvanya temsilcisiyle evinde önemli bir mücadeleye çıkacak. Bursa ekibi, taraftarının desteğiyle sahasında kazanarak yoluna devam etmek isterken, 23 Ekim Çarşamba günü saat 20.00’de Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak mücadelenin bilet satışları; biletix.com’dan (online satış) ve Biletix parekende noktalarından sürüyor. Karşılaşma günü salon gişe bilet satışı ise 14.00’de başlayacak.

KOMBİNE SAHİPLERİNİN DİKKATİNE!

2019-2020 Sezonu kombine kart sahibi ve kombinesini basılı olarak talep eden taraftarlar, kombinelerini 23 Ekim Çarşamba günü saat 14.00 itibarıyla Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu bilet gişesinden teslim alabilecek. Kombine satın alan basketbol severler, teslim sırasında satın almış oldukları kombine teslimat fişini ibraz etmeleri gerekmektedir. Kombinesini dijital olarak satın alan taraftarlar ise müsabakalara dijital kombinesini telefonunuzdan göstererek kolaylıkla giriş sağlayabilirler.

Tofaş Spor Kulübü’nü evindeki bu zorlu Avrupa mücadelesinde sen de tribünden destekle!

TOFAŞ-Rytas Vilnius maçı bilet fiyatları şu şekilde;

VIP 1 - 55.00 TL

VIP 2 - 45.00 TL

Çekme Tribün - 35.00 TL

Normal Tribün - 20.00 TL

Öğrenci Tribünü (105 ve 106 numaralı tribünler) - 15.00 TL

ONLİNE SATIŞ İÇİN TIKLAYINIZ: https://www.biletix.com/etkinlik/YYXA4/TURKIYE/tr

">

EUROCUP FIRSAT PAKETİ FİYATLARI ŞU ŞEKİLDE;

(TOFAŞ’ın iç sahada oynayacağı Rytas Vilnius, Partizan NIS, Umana Reyer Venice, Lokomotiv Kuban maçlarını kapsar. 4 Maç için tek fiyat)

VIP 1 - 149.00 TL

VIP 2 - 129.00 TL

Çekme Tribün - 99.00 TL

Normal Tribün - 59.00 TL

ONLİNE SATIŞ İÇİN TIKLAYINIZ: https://www.biletix.com/etkinlik/YYXA5/TURKIYE/tr

23 Ekim 2019 - 20.00   l Tofaş - Rytas Vilnius
13 Kasım 2019 - 20.00 l Tofaş - Partizan NIS Belgrade
20 Kasım 2019 - 20.00 l Tofaş - Umana Reyer Venice
17 Aralık 2019 - 20.00  l Tofaş - Lokomativ Kuban

Biletix Bursa Bölge Parekende Satış Noktaları;

Çetin Family-Emek

Haftanın her günü 10:00 - 19:00.

Turgut Özal Cad. No:1 Emek / Bursa

Çetin Family-Nilüfer

Haftanın her günü 10:00 - 19:00

Odunluk Mah. Lefkoşe Cad. Mihraplı Plaza İş Merkezi No: 9/A-B Nilüfer / Bursa

Lütfen not edin;

- Dijital Bilet (PDF bilet) sahiplerinin her ihtimale karşı biletlerinin çıktısını alarak salona gelmeleri önerilmektedir.

- Salon görevlerinin uyarılarını lütfen dikkate alın.

- Salon içerisinde tribün görevlilerinden yerlerinizin gösterilmesi konusunda yardım alabilirsiniz.

- Bilet ve kombinelerinizin üzerinde yazan blok ve koltukta oturmanızı gerekmektedir.

- Salona girerken parfüm, deodorant, pet şişe, suluk, şemsiye vb. gibi sahaya atılması mümkün olan şeyleri yanınızda bulundurmamanız gerekmektedir. Yanınızda getirdiğiniz taktirde güvenlik tarafından el konulabilir. El konulan eşyalardan TOFAŞ Spor Kulübü sorumlu değildir.

- Deplasman tribünü harici, herhangi bir tribüne rakip takım ürünleriyle girilmesi yasaktır. Tespit edilen kişiler salon dışına çıkarılacaktır.

- 2019/2020 Sezonu kombine kartları Avrupa kupası maçları dahil TOFAŞ’ın iç sahadaki tüm müsabakalarında geçerlidir.

- 8 Yaş ve altı çocukların maçlara girişleri ücretsizdir.

DİJİTAL BİLET NEDİR?

- Dijital biletinize kolay ve hızlı şekilde erişebilmek ve bu deneyimi daha iyi bir şekilde yaşayabilmeniz için satın almadan önce Biletix’e üye olmanızı tavsiye ederiz.

- Dijital biletiniz satın alma işlemi sonrası bildirdiğiniz e-posta adresinize PDF olarak gönderilecektir.

- Dijital biletinizi ya da kombinenizi; üyelik kullanarak satın alan taraftarlarımız, kombinelerine e-posta adreslerine gelen e-postadan ulaşabilecekleri gibi biletix.com üzerinde, ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan Hesabım sayfasının içinden Biletlerim alanını kullanarak da her zaman erişme imkanına sahip olacaklardır.

- Dijital bileti; üyelik olmadan satın alan taraftarlarımızın dijital biletlerine erişimi sadece kendilerine gönderilen e-posta kaydı üzerinden olacaktır. Bu nedenle satın alma aşamasında kullanacağınız e-posta adresinin doğruluğundan emin olmanız gerekmektedir. Satın alma sonrası da söz konusu e-posta gönderimi asla silinmemeli ve kaybolmamalıdır.

- Dijital biletler müsabakalara bir kez giriş hakkı sağlamaktadır. Bu nedenle biletlerinizi kimse ile paylaşmayınız ve kopyalamayınız.

- Müsabakalara dijital biletinizi telefonunuzdan göstererek ya da biletin çıktısını alarak kolaylıkla giriş sağlayabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor