Sportive
TOFAŞ AVRUPA’DA GALİBİYET PEŞİNDE
  • Google+ ile paylaş
22.10.2019
TOFAŞ Basketbol Takımı, 7Days EuroCup 4. hafta karşılaşmasında Litvanya temsilcisi Rytas Vilnius’u konuk edecek. Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda saat 20.00’de başlayacak karşılaşma S Spor Plus’tan canlı yayınlanacak.

7Days EuroCup’ta 4. hafta heyecanı yaşanıyor. 2019-2020 Sezonunda B Grubu’na Limoges CSP galibiyetiyle başlayan ardından oynadığı iki deplasman maçında (Partizan NIS, Reyer Venezia) istediği sonuçları alamayan TOFAŞ, grubun dördüncü maçında Rytas Vilnius’u ağırlayacak. Karşılaşmada taraftar desteğini arkasına alacak olan Mavi Yeşilliler, Litvanya temsilcisini yenerek yoluna galibiyetle devam etmek isterken, Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’ndaki mücadele saat 20.00’de başlayacak. S Sport Plus’tan canlı yayınlanacak maçı İsrail’den Seffi Shemmesh, Karadağ’dan Milos Koljensic ve Yunanistan’dan Petros Papapetrou hakem üçlüsü yönetecek.

KOMBİNE SAHİPLERİNİN DİKKATİNE!

2019-2020 Sezonu kombine kart sahibi ve kombinesini basılı olarak talep eden taraftarlar, kombinelerini 23 Ekim Çarşamba günü saat 14.00 itibarıyla Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu bilet gişesinden teslim alabilecek. Kombine satın alan basketbol severler, teslim sırasında satın almış oldukları kombine teslimat fişini ibraz etmeleri gerekmektedir. Kombinesini dijital olarak satın alan taraftarlar ise müsabakalara dijital kombinesini telefonunuzdan göstererek kolaylıkla giriş sağlayabilirler.

Mücadelenin bilet satışları biletix.com’dan (online satış) ve Biletix parekende noktalarından satışa gerçekleştirilirken, karşılaşma günü Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda ise gişe bilet satışı 14.00’de başlayacak.

Tofaş Spor Kulübü’nü evindeki bu zorlu Avrupa mücadelesinde sen de tribünden destekle!

Maç kitapçığı için tıklayınız: http://tofasspor.com/images/dosya_yoneticisi/kitapcik/kitap.pdf

TOFAŞ-RYTAS VİLNİUS MAÇI BİLET FİYATLARI ŞU ŞEKİLDE;

VIP 1 - 55.00 TL

VIP 2 - 45.00 TL

Çekme Tribün - 35.00 TL

Normal Tribün - 20.00 TL

Öğrenci Tribünü (105 ve 106 numaralı tribünler) - 15.00 TL

 ONLİNE SATIŞ İÇİN TIKLAYINIZ: https://www.biletix.com/etkinlik/YYXA4/TURKIYE/tr


EUROCUP FIRSAT PAKETİ FİYATLARI ŞU ŞEKİLDE;

(TOFAŞ’ın iç sahada oynayacağı Rytas Vilnius, Partizan NIS, Umana Reyer Venice, Lokomotiv Kuban maçlarını kapsar. 4 Maç için tek fiyat)

VIP 1 - 149.00 TL

VIP 2 - 129.00 TL

Çekme Tribün - 99.00 TL

Normal Tribün - 59.00 TL

ONLİNE SATIŞ İÇİN TIKLAYINIZ: https://www.biletix.com/etkinlik/YYXA5/TURKIYE/tr

23 Ekim 2019 - 20.00   l Tofaş - Rytas Vilnius

13 Kasım 2019 - 20.00 l Tofaş - Partizan NIS Belgrade

20 Kasım 2019 - 20.00 l Tofaş - Umana Reyer Venice

17 Aralık 2019 - 20.00  l Tofaş - Lokomativ Kuban

Lütfen not edin;

- Dijital Bilet (PDF bilet) sahiplerinin her ihtimale karşı biletlerinin çıktısını alarak salona gelmeleri önerilmektedir.

- Salon görevlerinin uyarılarını lütfen dikkate alın.

- Salon içerisinde tribün görevlilerinden yerlerinizin gösterilmesi konusunda yardım alabilirsiniz.

- Bilet ve kombinelerinizin üzerinde yazan blok ve koltukta oturmanızı gerekmektedir.

- Salona girerken parfüm, deodorant, pet şişe, suluk, şemsiye vb. gibi sahaya atılması mümkün olan şeyleri yanınızda bulundurmamanız gerekmektedir. Yanınızda getirdiğiniz taktirde güvenlik tarafından el konulabilir. El konulan eşyalardan TOFAŞ Spor Kulübü sorumlu değildir.

- Deplasman tribünü harici, herhangi bir tribüne rakip takım ürünleriyle girilmesi yasaktır. Tespit edilen kişiler salon dışına çıkarılacaktır.

- 2019/2020 Sezonu kombine kartları Avrupa kupası maçları dahil TOFAŞ’ın iç sahadaki tüm müsabakalarında geçerlidir.

- 8 Yaş ve altı çocukların maçlara girişleri ücretsizdir.


BASKETBUS VE ENGELSİZ ULAŞIM ARACIYLA HAYDİ MAÇA

Basketbol severleri ücretsiz olarak BursaRay’ın Organize Sanayi ve Nilüfer istasyonlarından TOFAŞ Spor Salonu’na taşıyan ‘Basketbus’ ve Engelsiz Ulaşım Aracı, otaraftarların rahat bir şekilde salona ulaşımını sağlamaya devam ediyor. Özel tasarımlı otobüsler, TOFAŞ’ın her iç saha maçı öncesi ve sonrasında Mavi Yeşilli taraftarların ulaşımını sağlarken, Basketbus’lar ile birlikte 'Engelsiz Ulaşım Araçları' da hizmete devam ediyor. Nilüfer Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen uygulama kapsamında Engelsiz Tribün’de maç heyecanı yaşamak isteyen engelli vatandaşlarımız, salona daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabiliyor. Basketbus ve Engelsiz Ulaşım Aracı; Rytas Vilnius karşılaşması öncesi ilk seferlerini saat 19.00’da gerçekleştirecek.

BASKETBUS VE ENGELSİZ ULAŞIM ARACI NEDİR?

Basketbus; BursaRay’ın Organize Sanayi ve Nilüfer istasyonlarından TOFAŞ Spor Salonu’na ücretsiz ring yaparak taraftarların ulaşımını sağlar. Engelsiz Ulaşım Aracı ise Nilüfer Belediyesi’nin katkılarıyla hayata geçen bir uygulama olup, engelli vatandaşların ücretsiz bir şekilde salona daha rahat ulaşımını sağlar. Engelsiz Ulaşım Araçları aynı zamanda tekerlekli sandalye rampasına da sahiptir.

HAREKET SAATLERİ?

İlk seferini karşılaşma saatinden 60 dakika önce Organize Sanayi ve Nilüfer BursaRay istasyonlarından eş zamanlı olarak gerçekleştiren Basketbus ve Engelsiz Ulaşım Aracı; maça yarım saat kala ikinci seferle istasyon-salon arası ücretsiz ring seferini sağlar. Basketbus ve Engelsiz Ulaşım Aracı, müsabakanın ardından da yine 2 sefer ile TOFAŞ Spor Salonu-BursaRay istasyonları arası ulaşım sağlar. 

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor