Sportive
KÜÇÜKÖZKAN: UFAK HATALARDAN DOLAYI KAYBETTİK
  • Google+ ile paylaş
28.12.2019
Teksüt Bandırma karşılaşması sonrası açıklamalarda bulunan Yardımcı Antrenörümüz Yalçın Küçüközkan, “İlk iki çeyrek istediğimiz oyunu oynayamadık. Üçüncü çeyrekle birlikte geri dönüp öne de geçtik ancak ufak hatalardan dolayı maçı kaybettik" dedi.

ING Basketbol Süper Ligi 14. haftasında deplasmanda Teksüt Bandırma’ya 86-80 kaybeden TOFAŞ Basketbol Takımı’nda Yardımcı Antrenör Yalçın Küçüközkan, karşılaşma sonrası değerlendirmelerde bulundu. 

Maçın ilk iki periyodunda istedikleri mücadeleyi sergileyemediklerini belirten Özkan, “Daha sonra çeşitli kararlardan memnun olmayıp itirazlarda bulunduk. Bizim de maçtan sonra tabii ki görüntüleri izlememiz gerekiyor ama çok da adil olmayan kararlar diye düşünüyorum. Bu yüzden de fevri bir şekilde itiraz ettik. Bunun üzerine de Coach’umuz da fazladan teknik faul alıp, saha dışında kalmış oldu. Devreden sonra üçüncü çeyreğe tekrar iyi bir mücadeleyle başladık. Öne de geçmeyi başardık. Fakat sonunda yaptığımız ufak hatalardan dolayı maçı kaybettik, üzgünüz. Teksüt Bandırma takımını tebrik ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor