Sportive
TOFAŞ’TAN MİNİKLERE YENİ YIL ZİYARETİ
  • Google+ ile paylaş
30.12.2019
Tofaş Basketbol Takımı oyuncuları Muhsin Yaşar, Berkan Durmaz, Berk Uğurlu ve Muhaymin Mustafa, Sırameşeler Çocuk Evleri’ne ziyarette bulunarak, ‘rol model’ buluşmasında miniklerle bir araya geldi.

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ, yeni yıl öncesi Sırameşeler Çocuk Evleri’ne ziyaret gerçekleştirerek çocuklarla bir araya geldi. Ligin 13. haftasında oynanan TOFAŞ-Anadolu Efes maçı öncesi düzenlenen ‘kimsesiz çocuklar için maça oyuncak ile gelin’ kampanyasına Bursalı basketbol severler kayıtsız kalmamış, yanlarında getirdikleri oyuncakları TOFAŞ Spor Salonu seyirci girişlerinde kulüp görevlilerine teslim etmişti. Yeni yıl hediyesi olarak toplanan oyuncaklar, bugün gerçekleştirilen ziyaret ile Bursa Valiliği Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne teslim edildi. Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören ve kulübün Pazarlama ve İletişim Menajeri Can Efe Şekerci; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Yılmaz’ı ziyaret ederek yeni projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunurken, ziyaret sonunda Yılmaz’a Tofaş Basketbol Takımı forması hediye edildi.

‘ROL MODEL’ BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tofaş Basketbol Takımı oyuncuları Muhsin Yaşar, Berkan Durmaz, Berk Uğurlu ve Muhaymin Mustafa ise Sırameşeler Çocuk Evleri’nde çocuklarla bir araya geldi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Orhan Bayrak tarafından karşılanan basketbolcular, daha sonra ‘rol model’ buluşmasında çocukların sorularını yanıtladı. Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen buluşmada oyuncular, hem miniklerin merak ettikleri sorulara cevap verdi hem de profesyonel basketbol kariyerlerinde elde ettikleri deneyimleri aktardı. Çocuklara güzel bir yıl dileyen basketbolcular, minikleri maçlara davet etti.

NOT: Gerçekleştirilen ziyaretin haber galerisinde çocuklarımızın fotoğraflarına detaylı olarak yer verilmemiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor