Sportive
ING ALL_STAR 2020’NİN GALİBİ BERK UĞURLU’LU KIRMIZI TAKIM!
  • Google+ ile paylaş
19.01.2020
ING Basketbol Süper Ligi’nin yıldızlarını bir araya getiren ve oldukça renkli geçen ING All-Star 2020’nin gösteri maçında Berk Uğurlu’nun da kadrosunda yer aldığı Kırmızı Takım, Devin Williams’ın bulunduğu Beyaz Takım’ı 144-126 mağlup etti.

ING All-Star 2020 heyecanı İstanbul’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda yaşandı. Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından bu yıl 17. kez düzenlenen organizasyon bir kez gün boyu basketbol severlere renkli anlar yaşattı. Yoğun ilgi gören ve 15 bini aşkın sporseverin takip ettiği ING All-Star 2020’de All-Star gösteri maçının yanı sıra; Nesine.com 3 Sayı Yarışması, ING Smaç Yarışması, Lenovo Şut Yarışması, Ben Fero konseri ve birçok etkinlik gerçekleştirildi. TOFAŞ Basketbol Takımı’nın başarılı oyuncularından Berk Uğurlu’nun kadrosunda yer aldığı Kırmızı Takım gösteri maçında, Devin Williams’lı Beyaz Takım’ı 144-126 mağlup etti. Kırmızı Takım’da 17.17’ dakika süre alan Berk Uğurlu, asistleriyle renk kattığı gösteri mücadeleyi 11 sayı-3 ribaund-7 asist’le tamamladı. Devin Williams da Beyaz Takım’da 14.49’ dakika parkede kalırken 15 sayı-6 ribaund-1 asist istatistiklerine imza attı.

ING All-Star 2020 etkinliğinde Türk basketbolunun efsane isimlerinden Yalçın Granit’e, “Tüm Zamanların All-Star’ı” ödülü verildi. Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyonda; basketbolumuza oyuncu, antrenör ve idareci olarak sayısız hizmet veren Yalçın Granit’i temsilen, oğlu Ali Granit’e plaket ve hediye takdim edildi. Törenin sonunda ayrıca; “Tüm Zamanların All-Star’ı Granit’in forması, Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki yerini aldı. Organizasyonunda Lenovo Şut Yarışması’nı Şaziye İvegin Üner, Cevher Özer ve Tutku Açık’tan oluşan Yeşil Takım kazanırken, Nesine.com Üç Sayı Yarışması’nda birinciliğin sahibi Fenerbahçe Beko’dan Melih Mahmutoğlu oldu. Organizasyonunun en dikkat çeken etkinliklerinden biri olan ING Smaç Yarışması’nı ise Pınar Karşıyaka’dan Onuralp Bitim kazandı. Türk rap müziğinin yükselen yıldızları arasına kısa süre içerisinde ismini yazdırmayı başaran Ben Fero da etkinliğin sonunda dillere dolanan ve müzik listelerini sarsan şarkıları ile ING All-Star 2020’de basketbolseverlere unutulmaz anlar yaşattı.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor