Budget
TOFAŞ – PETKİMSPOR MAÇI ERTELENDİ
  • Google+ ile paylaş
10.12.2020
TOFAŞ Basketbol Takımı’nın ligin 12. haftasında 13 Aralık Pazar günü Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda Petkimspor ile oynaması gereken karşılaşma, rakip takımda yaşanan Covid-19 vakaları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

ING Basketbol Süper Ligi 12. haftasında Aliağa Petkimspor’u konuk etmeye hazırlanan TOFAŞ’ın bu karşılaşması ileri bir tarihe ertelendi. Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan gönderilen resmi yazıda, “Aliağa Petkim Spor takımının en az 6 basketbolcusu için karantina uygulaması başlatılmış olması sebebiyle Basketbola Dönüş Protokolü’nün 12. Bölüm Müsabakaların Ertelenmesi başlıklı maddesine göre, daha önce 13.12.2020 tarihinde oynanacağı açıklanan Tofaş – Aliağa Petkim Spor ING Basketbol Süper Ligi 12. hafta müsabakası ileri bir tarihe ertelenmiştir. İlgili müsabakanın programı daha sonra iletilecektir” ifadelerine yer verildi.

Rakibimiz Petkimspor oyuncularına ve Petkimspor kulübüne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşarak parkede karşılaşmayı umuyoruz.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor