Budget
ADIMLAR TEGV İÇİN İYİLİĞE DÖNÜŞÜYOR
  • Google+ ile paylaş
15.02.2021
Garanti BBVA Basketbol Gençler Ligi 2020-2021 sezonu boyunca adımlar TEGV için iyiliğe dönüşüyor. Bu anlamlı sosyal sorumluluk iş birliğine Tofaş Spor Kulübü gönüllüsü olarak sen de destek olabilirsin.

Garanti BBVA Basketbol Gençler Ligi (BGL) bu sezon daha anlamlı olacak. Hem ligde mücadele eden genç basketbolcular, hem onların yakın çevreleri, hem de takımların taraftarları Garanti BBVA BGL 2020-2021 sezonu boyunca Help Steps uygulaması ile adımlarını Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) için iyiliğe dönüştürecekler.

Adımları bağışa çeviren sağlık uygulaması Help Steps ve Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile Garanti BBVA Basketbol Gençler Ligi olarak sosyal sorumluluk iş birliği anlaşması imzalanırken, akıllı telefonlara ücretsiz olarak yüklenebilen Help Steps uygulamasıyla birlikte; Garanti BBVA Basketbol Gençler Ligi’nde yer alan bütün basketbolcuların, teknik ekip ve taraftarların atacakları adımlar sayesinde Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) tarafından çocukların bir yıllık eğitim masraflarını karşılamak için bağış oluşturulması hedefleniyor.

Bu anlamlı sosyal sorumluluk iş birliğine Tofaş Spor Kulübü gönüllüsü olarak sen de destek olabilirsin. Çocuklarımızın geleceğine katkı sağlayacak bu iyilik hareketine katılım için kullanım kılavuzu için << tıklayınız >>

Not: Kulüp gönüllümüz olarak adımlarınızı TEGV’e bağışlayabilmeniz için kullanım kılavuzunda “3. Adım’da” gösterilen “Takımını Seç” bölümünden “TOFAŞ’a katıl” seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.

  

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor