Budget
SUTOPU U15 MİLLİ TAKIMIMIZ AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA
  • Google+ ile paylaş
07.06.2021
Sutopu Takımı sporcumuz Muhammed Emir Kaynarca'nın kadrosunda yer aldığı, Antrenörümüz Ali Batmaz'ın yardımcı antrenörlüğünü yaptığı Sutopu U15 Milli Takımı'mız Avrupa Şampiyonası’na kalmayı başardı.

Tofaş Spor Kulübü’nün sutopu branşı sporcu ve antrenörünün de kadrosunda yer aldığı Sutopu U15 Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası biletini cebine koydu. Tofaş Sutopu Takımı sporcularımızdan Emir Kaynarca’nın kadrosunda; Antrenörümüz Ali Batmaz’ın da teknik ekibinde yer aldığı Milliler, Çekya’nın Prag kentinde gerçekleştirilen U15 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemesi grup maçlarında Romanya ile 13-13 berabere kalırken, Moldova'yı 22-6, İsviçre'yi 34-4 ve Çekya'yı 20-8 yenerek grubu lider tamamladı ve Avrupa Şampiyonası vizesi almayı başardı. Tofaş Sutopu Takımı sporcusu Emir Kaynarca, eleme maçlarında Moldova ve Çekya filelerine 1 gol; İsviçre’ye ise 2 gol kaydetti.


U15 Sutopu Milli Takımı teknik ekibinde yer alan antrenörümüzü ve oyuncu kadrosunda yer alan sporcumuzu tebrik eder, şampiyonada başarılar dileriz.

Tofaş Spor Kulübü

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor