Sportive
HAKAN DEMİR: KAYBETTİĞİMİZ İÇİN ÜZGÜNÜM
  • Google+ ile paylaş
31.10.2021
Anadolu Efes karşılaşması sonrası değerlendirmelerde bulunan Başantrenörümüz Hakan Demir, “Her şeyden önce maçı kaybettiğimiz için üzgünüm. Takımımı mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

ING Basketbol Süper Ligi 6. haftasında Anadolu Efes’e karşı iyi bir mücadele sergilese de üstün götürdüğü oyunun sonunu götüremeyen ve parkeden 94-107 mağlup ayrılan TOFAŞ’ta Başantrenör Hakan Demir, karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu. Kaybettikleri için üzgün olduğunu belirten Hakan Demir, “Bir kere her şeyden önce maçı kaybettiğimiz için üzgünüm. İlk yarıda iyi oynadık ancak çok sayı yedik. Üçüncü periyotta hücumda iyiydik ve savunmada da tempomuzu arttırdık. Ancak mücadelemizin karşılığını galibiyet olarak alamadık. Takımımı mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Maç içinde yaşanan pozisyonla ilgili de açıklamalarda bulunan Hakan Demir, şu ifadeleri kullandı “Rodrigue Beabois'nın pozisyonunda maalesef göğsüme çok şiddetli bir darbe geldi. O an canım çok yandığı ve nefes alamadığım için onu bir an önce üzerimden itmeye çalıştım. Dolayısıyla yanlış anlaşıldıysam Rodrigue Beabois'dan özür dilerim. Refleks olarak yaptım. Sonraki pozisyonda maalesef Vasillije Micic'in davranışı bir oyuncuya yakışmayan bir davranıştı. Eğer müdahale edilmesi gereken bir şey varsa bir Koça ancak kendi takımının koçu müdahale edebilir. Onun bu davranışı kınıyorum.”

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor