Budget
AHMET ÇAKI: HAZIRLANDIĞIMIZ YÖNDE OYNAYAMADIĞIMIZ BİR MAÇTI
  • Google+ ile paylaş
30.03.2022
Gaziantep deplasmanında istedikleri ve hazırlandıkları yönde oynayamadıklarını Başantrenörümüz Ahmet Çakı, “Bu maçın telafisi için önümüzdeki Beşiktaş maçını kazanarak tekrar üst üste maçlar kazanmak için kontsantre olacağız” dedi.

ING Basketbol Süper Ligi 23. hafta erteleme maçında deplasmanda Gaziantep Basketbol’a 108-92 kaybeden TOFAŞ’ta Başantrenör Ahmet Çakı karşılaşma sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Gaziantep deplasmanında istedikleri ve hazırlandıkları yönde bir oyun ortaya koyamadıklarını belirten Çakı şu ifadeleri kullandı; “Bugün Gaziantep deplasmanında play-off için çok önemli bir mücadeleye geldiğimizin farkındaydık. Gaziantep takımının da maçlara sert başlayıp kontrolü eline almak istediğini biliyorduk. Buna göre hazırlandık ama maalesef sahada uygulayamadık. Maça aynı agresiflikle başlayarak maçın kontrolünü aldılar. Sonradan daha iyi mücadele edip, iyi bir reaksiyon vererek farkı 5 sayıya kadar indirdik ama hiçbir zaman skor olarak da oyun olarak da öne geçemedik. İstediğimiz ve hazırlandığımız yönde oynayamadığımız bir maçtı. Kaybettikten sonra zaten artık sezonun bu bölümünde bunların çok da bir önemi yok. Şimdi bu maçın telafisi için önümüzdeki Beşiktaş maçını kazanarak tekrar üst üste maçlar kazanmak için kontsantre olacağız.”

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor