Sportive
TOFAŞ ŞUT GELİŞTİRME KAMPI’NIN ANTALYA ETABI TAMAMLANDI
  • Google+ ile paylaş
29.05.2022
Basketbol Antrenörleri Murat Özyer ve Derya Özyer’in katkılarıyla düzenlenen TOFAŞ Şut Geliştirme Kampları’nın sıradaki durağı Antalya oldu. Genç sporcular, 2 gün süren programda şut teknikleri ve doğru şut kullanabilme üzerine eğitimler aldı.

Altyapısından yetiştirdiği oyuncularla Türk basketboluna katma değer yaratmaya devam eden TOFAŞ Spor Kulübü tarafından organize edilen TOFAŞ Şut Geliştirme Kampları’nın üçüncüsü Antalya’da yapıldı. Basketbol Antrenörleri Murat Özyer ve Derya Özyer’in katkılarıyla ve Tofaş Spor Kulübü altyapı antrenörlerinin gözetiminde gerçekleştirilen eğitimlerin Antalya ayağında Tofaş Spor Kulübü Altyapı Teknik Koordinatörü Samir Seleskoviç de yer aldı.

28-29 Mayıs 2022 tarihlerinde Nirvana Cosmopolitan Hotel Spor Salonu’nda düzenlenen uygulamalı eğitimlerin ilk gününde gruplara ayrılarak temel basketbol hareketleri ve şut teknikleri üzerine çalışmalar yapan gençler, kampın ikinci gününde de oyuncunun oyun içerisinde kendi şutunu yaratması, şut için pozisyon alma, şut drilleri ve doğru şut kullanabilme üzerine teknik eğitimler aldı. Şut yarışmasıyla sonlanan kampın sonunda katılım gösteren tüm sporculara başarı belgesi takdim edildi.

Türkiye çapında gerçekleştirilen TOFAŞ Şut Geliştirme Kampları’nın sonuncusu İstanbul’da gerçekleştirilecek. 11-12 Haziran 2022 tarihlerinde Henza Akın Çolakoğlu Lisesi Salonu’nda düzenlenecek organizasyona 2005-2011 arası doğumlu gençler kayıt yaptırabilecek. TOFAŞ Şut Geliştirme Kampı’yla ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdaki iletişim numarasından alabilirsiniz.

İSTANBUL

TARİH: 11-12 Haziran 2022

YER: İstanbul Henza Akın Çolakoğlu Lisesi Salonu

İLETİŞİM: Murat Berberoğlu – 0533 251 34 51

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor